Реконструкція найгарнішої кам’яниці м. Львова

Наша компанія проводить реконструкцію покрівлі у одній із найгарніших кам’яниць м. Львова. Ця споруда має статус пам’ятки архітектури, збудована у 1896 році відомим архітектором Емануелем Яримовичем. Тому це дуже відповідальна робота, яка вимагає поєднання тільки найкращих покрівельних матеріалів з високою якістю робіт наших спеціалістів. Адже філософія нашої компанії – це відповідальне ставлення до нашої спадщини, а не її руйнування.

 

монтаж даху на самчука львів

Процес монтажу.

Наша компанія приступила до робити з демонтажу старої покрівлі зі дбайливим збереженням усіх історичних деталей даху, такі як унікальна глазурована черепиця на основній вежі будинку, флюгера, ковані елементи та інше. Все це акуратно демонтовувалося та складалося у спеціальні бокси для подальшого зберігання. 

бобровий хвіст львів купити

ПріорБуд Priorbud дах Львів

 

 Наступним кроком був повний демонтаж існуючого даху. Нажаль несучі дерев’яні конструкції були у вкрай поганому стані тому було прийняте рішення про повну заміну на нові. Всі роботи по монтажу нових елементів були у відповідності до старого даху але із застосуванням сучасних технологій та матеріалів. По нових кроквах ми давали супергідроізоляційну мембрану Eurovent Super 170 з усіма ущільнюючими стрічками під контрлату, щоб унеможливити попадання води у нижче лежачі конструкції даху.

Опісля цього укладалася черепиця. На карнизи ми використовували тип покриття фальц – це найнадійніший тип з’єднань, який гарантує довговічність і не протікає. 

Матеріали які використовувалися на покрівлі

Враховуючи, що цей об’єкт пам’ятка архітектури і аналогів такої черепиці вже не виготовляються, ми ретельно підбирали керамічну черепицю яка найближче би підходила по виду і кольору. Ми зупинилися на керамічній черепиці Creaton Biber (бобровий хвіст) у кольорі винно-червона глазур виробництва Німеччина. На вежі ми також використовували той самий тип черепиці але з поєднанням темно-синьої та голубої черепиці. На всі карнизи , лобові, парапети ми використовували німецьку мідь KME, яка славится своєю високою якістю та довговічністю. ЇЇ термін служби понад 100 років. Мансардні вікна – Velux (Данія) класу преміум з двокамерним склопакетом та в поліуретані для довшої стійкості до зношування. 

монтаж даху з керамічної черепиці

керамічна черепиця Львів продаж монтаж