Дивимось на життя по-новому з вікнами Velux

Що найперше прикрашає мансарду? Кут нахилу даху, можете подумати ви. Також важливим є краєвид з горішнього поверху. Але те, на що найбільше звертають увагу гості та господарі мансард – вікна.

Мансардні вікна, й справді, відіграють чи не найважливішу роль в облаштуванні «кімнати під небом». Завдяки їм ви бачите сонячні промінчики, дихаєте чистим повітрям, споглядаєте чудові краєвиди і засинаєте під нічним, зоряним небом. Мансардні вікна Velux сьогодні завоювали неабияку популярність у світі. Ми розповімо чому.

Вікна Велюкс – від простого мінімалізму до розкішного аристократизму

Недарма, мансардні вікна Велюкс славляться не лише своєю якістю, але й красою. Країна виробник – Італія, країна, в якій немає нічого некрасивого. Перші вікна цієї компанії вийшли на ринок 75 років тому. Сьогодні ж фірма представлена майже на кожному континенті світу і налічує більше 40-ка заводів на планеті.

Вікна Velux та їх види

Загалом вікна Велюкс діляться на три типи:

  • вікна з центральною віссю повороту ручки. Це – найпростіший та найдешевший варіант. Вікно відчиняється зверху, або знизу. Аналогічний механізм сьогодні встановлений у більшості пластикових вікон;
  • вікна з комбінованим механізмом. Такі вікна відчиняються різними способами, мають кілька варіантів провітрювання;
  • Вікна, які оснащені дистанційним керуванням. Звичайно, такий варіант коштує найдорожче. Проте, зручність тут говорить сама за себе. За допомогою пульта, ви керуватимете освітленням, зможете провітрювати кімнату, як заманеться. Такий механізм придумали, аби в господарів не виникало проблем з вікнами, які встановлені дуже високо.

Мансардні вікна Velux ціна

Цінять вікна Велюкс на ринку від 2 тисяч гривень за одиницю. Все залежить від механізму вікна та матеріалу, з якого воно виготовлене. Доставка та гуртові ціни представлені по всій Україні.

Ціна: від 133 до 2017 EUR/шт
Рейтинг: 4.85 / 5 (Відгуків 12)