Йдемо до завершення по об’єкту в смт. Пустомити

 Будівництво даного об’єкту складалось з таких основних етапів: фундаментні та монолітні роботи, каркасна металева конструкція (яка буде основою всього будинку і витримуватиме все навантаження), кладка стін димоходів та внутрішніх перегородок, зведення даху з переходом на фасад (сюди входять роботи з монтування деревяної частини гідроізоляція і монтаж самої покрівлі), внутрішні роботи (штукатурки, стяжки, утеплення даху), облицювання фасадної частини будинку, і оздоблення внутрішніх декорацій. Основна наша мета це виконати дані роботи в стислі терміни і нам це вдалося, адже роботи від залиття фундаменту до зведення даху тривали 4 місяці і це набагато коротший термін ніж ми закладали.

 Особливого вигляду цьому будинку надає покрівля даху з переходом на фасад, де в якості покрівельного матеріалу використовувались алюмінієві листи з’єднані між собою подвійним стоячим фельцом і з прихованою водостічною системою.

Монтажні роботи.

 Перше з чого ми розпочинали втілення цього проекту це фундаментні роботи з заливанням основного перекриття де чітко дотримувались креслень і відповідних відміток.

 Другий не менш важливий етап це металева конструкція яка виготовлялась за відповідними розмірами і монтувалась на об’єкті спеціальними фахівцями і яка відіграватиме важливу роль в подальшому.

 Кладка основних стін з керамічних блоків Porotherm які вважаються най теплішими і по якості найкращими для будівництва приватних та житлових будинків. Кладка внутрішніх перегородок за допомогою пустотілої цегли. Кладка цегли на димоходи та вентиляційні виходи.

Наступний крок це монтаж кроквяної системи на дах та фасад будинку. Монтаж гідроізоляційної мембрани. Оскільки на частині фасаду буду покрівля відповідно цю частини ми отеплили фасадною мін ватою. На даху змонтували дощатий настил і на фасад ОСБ плити для рівної площини адже матеріал для покрівлі гладкий лист тому основа перед монтажем алюмінієвих листів має бути ідеальною, щоб уникнути нерівності на самій покрівлі.

 Ще один не менш важливий етап це монтаж алюмінієвих листів з фельцовими замками тому наші майстри добре попрацювали для того щоб і вигляд був вражаючий і герметичність покрівлі була надійною.  І також монтаж прихованої ринви, яка виготовлялась суцільною без стиків на всю довжину ската.