Покрівельні роботи с.Ков’ярі

kovuri_1Зведення дерев’яної конструкції даху передбачає строго дотримання проектної документації. Окрім того повинні використовуватись матеріали, що відповідають усім стандартам. Площа даху об’єкта в с.Ков’ярі складає 340кв.м. Складність покрівлі полягає в тому, що вона знаходиться на різних рівнях, що в свою чергу вимагає монтажу надійних примикань.

Керамічна черепиця Alegra 12 чорна ангоба із заводу в м.Гьорліц (Німеччина). Дана модель монтується на дахи з рекомендованим нахилом від 200. У випадку застосування нижньої водонепроникної покрівлі цей параметр можна зменшити на 100, черепиця буде виконувати роль декоративного шару. На даному об’єкті кут нахилу даху складає 250, що вище рекомендованого показника. Це дає змогу використовувати мембрану щільності 140гр/м2, а саме Eurovent Maxi. Її стійкість до ультрафіолету складає чотири місяці, що дозволяє протягом тривалого періоду часу знаходитись під відкритим небом.

Значну увагу приділено снігозахисту. Завдяки системі із драбинок та спеціальних кронштейнів вдається запобігти сходження снігу. Перед кладкою черепиці слід закріпити гаки, що фіксуються безпосередньо до дерев’яних лат. Така конструкція здатна витримати снігові навантаження, відповідно до регіону, де знаходиться об’єкт будівництва.

Відповідно до конфігурації даху розраховується поперечних переріз водостічної системи та визначається кількість точок зливу. В цьому випадку використовується сталевий водостік Galeco 135/90. Запатентована система з’єднань дозволяє зберігати повну герметичність протягом десятиліть.