« Повернутися

Керамічна черепиця Koramic Alegra 12 (Гьорліц)

від 13.02 EUR/м2 Доставка та оплата

Доступні кольори:

Опис

Керамічна черепиця Koramic Alegra 12 (Гьорліц) - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Кількість шт/м2 12,8-14,2
Відстань між латами, см 32,0-35,5
Середня відстань між латами, см 33,8
Середня ширина покриття, см 22,0
Мінімальний кут нахилу даху 200
Вага однієї штуки, кг 3,2
Штук в палеті 240
Розмір черепиці, см 26,7х43,1

Керамічна черепиця Koramic Alegra 12 (Гьорліц)

Керамічна черепиця – це класичний покрівельний матеріал, виробництво якого триває протягом кількох тисячоліть. Відмінні технічні характеристики та прекрасний візуальний вигляд тільки сприяють її поширенню. З року в рік з’являються різноманітні форми, що відповідають новим напрямам в архітектурі та будівництві.

Виробництво керамічної черепиці зазнало кардинальних змін. Модель Koramic Alegra 12 від австрійського концерну Wienerberger являє собою покрівельний матеріал класичного профілю в якому втілена велика кількість новаторських рішень. Особливу увагу інженери компанії приділили замковим з’єднанням та противітровим засобам кріпленням Sturmfix. Такі рішення підвищили надійність покрівлі, що навіть при сильних ураганах дозволяє зберігати її стійкість. Модель черепиці Alegra 12 являється однією з небагатьох, що може використовуватись при ухилі даху 200, а за умови додаткової гідроізоляції й при 110.

Широкий вибір кольорів та типів покриття є одним з головних параметрів при виборі покрівлі. Це дає можливість з легкістю визначити в майбутньому комбінацію відтінків всього будинку, що включає також фасад, цоколь, обрамлення вікон і дверей. Алегра 12 представлена в шести різних кольорах, що зосереджені в трьох типах покриття: натуральне, ангоб (мат), глазур (глянець). Зовнішній шар стійкий до різних впливів й з роками не змінює свого забарвлення. Перед запуском покриття у виробництво, воно тестується під відкритим небом на протязі тривалого часу. Гарантія на модель Alegra 12, як і на весь асортимент ТМ Koramic складає 30 років.

Завдяки рівній геометрії черепиця монтується з особливою легкістю. Замкові з’єднання сконструйовані таким чином, що допускають люф, як вздовж так і поперек. Це дає можливість покрівельникам обрати оптимальний крок обрешітки, відповідно до конфігурації даху. Додатковим плюсом може послужити велика кількість добірних елементів, що не тільки довершують покрівлю, але й забезпечують її повну герметичність.


Alegra 12 (Гоьрліц) технічна інформація

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 5.00/5 (відгуків - 1)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля