« Повернутися

Сталева водостічна система Galeco Stal (Галеко)

Доставка та оплата

Доступні кольори:

Приклади використання

Опис

Сталева водостічна система Galeco Stal (Галеко) - тільки якісні товари на сайті PriorBud

Galeco STAL

Польська компанія Galeco являється виробником систем водовідведення. Почавши свою діяльність в 1996 році, вдалось завоювати значну частину європейського ринку. Наполеглива робота, впровадження нових технологій в процес виробництва тільки сприяють подальшому розвитку бренду.

Сталева водостічна система Galeco STAL – являється одним з основних продуктів компанії. Принципово нові елементи даної системи значно полегшують монтаж та збільшують надійність найбільш відповідальних вузлів. Недаремно виробник надає гарантію на 35 років. Сировиною для виготовлення системи Galeco STAL служить листова сталь товщиною 0,6мм. Завдяки додатковим захисним шарам: цинк, пассіваціонний шар, а також грунт, що наносяться з обох сторін, вона фактично не піддається атмосферним впливам та має значну стійкість до механічних пошкоджень. Зовнішнє органічне покриття визначає колір майбутнього виробу та не вигоряє під дією ультрафіолету. Для бережного транспортування системи, на виробництві клеїться плівка, що згодом з легкістю демонтується. Такі заходи дозволяють зберегти від подряпин видимі елементи.

Відмінною ознакою водостоків Галеко є глибина та загнутий край жолоба. Така конструкція сприяє значно більшій ефективності відведення дощових опадів. Навіть при сильних зливах, вода не переливається за край, що часто можна спостерігати в інших виробників. Значною перевагою також є система з’єднань, що не вимагає використання силікону, який під дією ультрафіолету руйнується. Відповідно до форми карнизу даху здійснюється підбір гаків, що можуть кріпитися, як до лобової дошки так і до крокви. Їх міцність повинна бути такою, щоб витримати вагу дорослого чоловіка.

Жоден дах не обходиться без надійної системи водовідведення. Для її належного функціювання необхідно облаштувати точки зливу. Їх кількість визначається відповідно до конфігурації покрівлі. Варто звернути увагу на те, що мінімальний нахил жолоба має становити не менше 3мм/м. Також слід пам’ятати, що одна лійка здатна прийняти воду з ринви довжиною не більше 10м. У випадку, якщо цей параметр більший необхідно встановити додаткову точку зливу. Різка сталевих елементів водостоку відбувається за допомогою ножиць по металу. При використанні обрізних кругів виникає велика температура, що руйнує захисний шар. Незабаром в цих місцях можуть з’явитись ознаки корозії. Обслуговування водостічної системи Galeco STAL зводиться до періодичної чистки листя, що накопичується в жолобах і трубах.


Каталог Galeco STAL

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 5.00/5 (відгуків - 1)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля