Покрівельні роботи м.Львів, вул.Банаха

banakha_nov1Класичний стиль в архітектурі на протязі багатьох років залишається актуальним. Прості форми, разом з використанням енергозберігаючих матеріалів дозволяють отримати найкращий результат. Такі проекти передбачають скатні дахи, накриті одним з найдавніших покрівельних матеріалів – керамічною черепицею . Вибір форми та кольору моделі відбувається відповідно до побажань клієнта та конфігурації покрівлі.

Монтажні роботи по зведенню даху на даному об’єкті проводяться з використанням надійних засобів кріплення та деревини не нижче другого сорту. В якості покрівельного матеріалу обрано керамічну черепицю Koramic Karthago 14 сахара. Ця модель має середземноморський стиль, що передбачає високу й широку хвилю. Завдяки щільним замковим з’єднанням та рівній геометрії Karthago 14 може монтуватись на дахи з нахилом від 220. Вживши додаткових заходів по гідроізоляції, цей показник можна зменшити на 100. Загальна площа даху будинку складає 300кв.м, а нахил всього 250.

Відведення дощових опадів з покрівлі буде здійснюватись завдяки прихованій ринві. Її конструкція передбачає спеціальний залізобетонний жолоб, що покривається титан-цинком ТМ Rheinzink. Усі з’єднання паяються, що гарантує повну герметичність. Вагомим плюсом цього металу є його термін служби, що може сягнути 100 років. Для запобігання появи корозії, протипоказано поєднувати титан-цинк з міддю, алюмінієм чи сталлю.

Дотримання усіх параметрів проекту разом з професійним монтажем, запорука того, що дах прослужить багатьом поколінням. Його обслуговування зводиться до періодичної чистки водостоків від листя чи іншого бруду.