Початок покрівельних робіт с.Бірки

birky_st1Монтажні роботи з укладання керамічної черепиці Braas Rubin 13v антрацитова ангоба на об’єкті в селі Бірки – це складний та довготривалий процес, що вимагає строгого дотримання проектної документації. Додатково передбачено вежу покриту черепицею Braas Opal та люкарню з титан-цинку. Загальна площа даху складає 375м2.

В першу чергу необхідно підготовити деревину згідно специфікації, яку слід ретельно обробити спеціальною речовиною. Вона вбереже від дрібних шкідників, плісняви та вогню. Наступний етап передбачає столярні роботи з використанням перевірених засобів кріплення. В якості гідроізоляції використовується мембрана Eurovent Maxi щільністю 140гр/м2. Завдяки своїм властивостям паропроникності та стійкості до ультрафіолетового випромінювання вона забезпечуватиме довге та надійне функціювання всього підпокрівельного шару.

Для швидкого водовідведення дощових опадів застосовується сталева система Galeco, з поперечним перерізом 135/100мм. Шведська сталь 0.6мм, цинкове покриття товщиною 350гр/м2 та додатковий полімерний шар запорука того, що водостік прослужить не один десяток років.

Відповідно до обраної моделі черепиці здійснюється монтаж обрешітки. Невеликі розбіжності нівелюються завдяки замковим з’єднанням, що також забезпечують водонепроникність. Враховуючи нахил та конфігурацію даху, необхідно встановити систему снігозахисту у вигляді драбинок. Це вбереже від небажаних наслідків під час експлуатації будинку. Для потрапляння природного світла на горішні приміщення окрім люкарні встановлюються мансардні вікна Velux, при чому у ванну кімнату, з дерев’яною рамою, що запаяна в білий поліуретан.

Завершальний етап покрівельних робіт передбачає монтаж накривок димоходів з титан-цинку та обробку всіх примикань. Герметичність з’єднань забезпечується завдяки самоклеючій стрічці Eurovent Flex 3D.