« Повернутися

Керамічна черепиця Koramic Universo 10

від 14.85 EUR/м2 Доставка та оплата

Доступні кольори:

Опис

Керамічна черепиця Koramic Universo 10 - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Кількість шт/м2 10,2-10,8
Відстань між латами, см 37,0 – 39,0
Середня відстань між латами, см 38,0
Середня ширина покриття, см 25,0
Мінімальний кут нахилу даху 220
Вага однієї штуки, кг 4,6
Штук в палеті 200
Розмір черепиці, см 31,2х48,6

Керамічна черепиця Koramic Universo 10 – це модель великого формату, що монтується на дахах різноманітної складності. Оптимальними для неї є покрівлі з прямими скатами великої площі. За рахунок габаритів даної черепиці зменшується вага 1кв.м. даху з повним збереженням міцності.

Виробництво моделі Universo 10 відбувається на заводі концерну Wienerberger в м. Штраубінг (Німеччина). Завдяки сучасним процесам виробництва, де втручання людини зведено до мінімуму в результаті отримуємо продукцію найвищої якості. Перед тим як товар поступає в продаж здійснюється випробування окремих взірців з партії. Цей тест включає в себе відповідність на міцність, правильну геометрію, водопоглинання, морозостійкість. В підтвердження цьому надаються сертифікати та 30 років гарантії.

Важливим фактором при виборі покрівельного матеріалу є його забарвлення, що забезпечує візуальне сприйняття даху. Черепиця Koramic Universo 10 представлена в 9 різноманітних кольорах й трьох типах покриття. Зовнішній шар утворює з глиняною основою одне ціле, так як випалюється одночасно при температурі понад 10000С. В залежності від вмісту мінеральних речовин та оксидів металів на поверхні утворюється матова або глянцева структура. З роками покриття не втрачає свого кольору під дією ультрафіолету, на відміну від металочерепиці з полімерним зовнішнім шаром.

Монтаж Universo 10 відбувається швидко, так як розхід даної моделі становить лише 10шт/м2. Завдяки щільним замковим з’єднанням, рекомендованим для неї є кут нахилу даху 220. Обов’язковою умовою є застосування гідроізоляційної мембрани. Велика кількість керамічних елементів довершують вигляд покрівлі, а також забезпечують герметичний прохід дахових комунікацій. Всі ці характеристики робить модель Universo 10 однією з найбільш популярних серед усього асортименту ТМ Koramic.


Universo 10 технічна інформація

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 5.00/5 (відгуків - 1)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля