« Повернутися

Керамічна черепиця Koramic Alegra 8

від 14.31 EUR/м2 Доставка та оплата

Доступні кольори:

Опис

Керамічна черепиця Koramic Alegra 8 - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Кількість шт/м2 8,7-9,5
Відстань між латами, см 37,0 – 40,0
Середня відстань між латами, см 38,5
Середня ширина покриття, см 28,5
Мінімальний кут нахилу даху 160
Вага однієї штуки, кг 4,5
Штук в палеті 180
Розмір черепиці, см 33,6х47,8

Модель керамічної черепиці Alegra 8 представлена у 8 різноманітних кольорах, від матових відтінків цеглястого до глянцевого чорного. Герметичність покрівлі забезпечують подвійні замкові з’єднання. Хвильова форма та великі габарити дозволяють використовувати цю модель на дахах з низьким нахилом. Ця проблема особливо актуальна в будинках з сучасною архітектурою. Розв’язок задачі вдалось отримати концерну Wienerberger, що поєднав в черепиці Koramic Alegra 8 досвід в 200 років виробництва та сучасні технології.

Керамічна покрівля має великий термін експлуатації, так як не піддається впливу корозії, ультрафіолету, різких перепадів температур. Завдяки повсюдній наявності сировини, вона є однією з найбільш поширених в світі. Популярності сприяє також широка кольорова гама, що дає можливість різних комбінацій фасаду й покрівлі будинку. Зовнішнє покриття надзвичайно стійке й протягом років не змінює свого забарвлення. На відміну від металевих покрівель кераміка поглинає шум та має значно нижчі показники теплопровідності. Ці властивості будуть особливо актуальними при облаштуванні мансардного поверху.

Монтаж моделі Koramic Alegra 8 відбувається в стислі терміни, завдяки збільшеним розмірам та рівній геометрії. Використовується вона, як на реставраційних об’єктах, так і в новому будівництві. Інженерам компанії Wienerberger вдалось досягнути в даній моделі, ідеального поєднання ваги і розмірів. Додатково було розроблено противітрове кріплення Sturmix, що забезпечує стійкість покрівлі , навіть при ураганних вітрах. Важливим фактором є наявність великої кількості керамічних закінчень, що дають можливість монтажу покрівельного матеріалу на дахах будь-якої складності. Окрім естетичного вигляду, вони забезпечують повну водонепроникність. Комплекс цих рішень робить Alegra 8 однією з кращих моделей бренду Koramic.


Alegra 8 технічна інформація

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 4.50/5 (відгуків - 2)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля