« Повернутися

Керамічна черепиця Koramic Alegra 12

від 15.88 EUR/м2 Доставка та оплата

Доступні кольори:

Опис

Керамічна черепиця Koramic Alegra 12 - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Кількість шт/м2 12,4-13,5
Відстань між латами, см 33,0-36,0
Середня відстань між латами, см 34,5
Середня ширина покриття, см 22,4
Мінімальний кут нахилу даху 200
Вага однієї штуки, кг 3,7
Штук в палеті 240
Розмір черепиці, см 27,0х44,0

Покрівля – це частина даху, що несе основне навантаження від впливу зовнішніх факторів. Відповідно матеріал з якого вона складається, має відповідати найвищим стандартам якості. Керамічна черепиця Koramic Alegra 12 – модель класичної хвильової форми, що виготовляється в місті Боген (Німеччина) забезпечує надійність й довговічність покрівлі. На вибір замовника представлена широка гама відтінків, від темних глянцевих до натуральних червоних. Загалом в даній моделі нараховується 9 різних кольорів. Такий вибір, дає можливість комбінацій з поєднання фасаду і даху будинку.

Забарвлення черепиці надається перед випалом. Суху глиняну заготовку покривають сумішшю з певним вмістом оксидів металів, яка під дією високих температур утворює нерозривні зв’язки з основою. Технологія виробництва постійно зазнає змін й процес нанесення зовнішнього шару стає все більш досконалим. Завдяки сучасним засобам вдається з точністю відтворити усі відтінки. При здійсненні замовлення клієнт буде впевнений, що вся партія черепиці буде однакового кольору. В деяких випадках завод виробник розробляє покриття з різними відтінками, що забезпечує ефект давності.

Керамічна покрівля набуває все більшої популярності в Україні. Вона не тільки забезпечує підвищену стійкість даху, теплоізоляцію, а й демонструє відмінні показники з експлуатації. Термін служби такої покрівлі перевищує 100 років. Навіть на дахах складного планування відхід матеріалу не перевищує 5%, на відміну від металочерепиці, де цей показник може досягати 40%. Хоча на стадії купівлі керамічна черепиця Koramic Alegra 12 є майже в два рази вищою в ціні від металу з полімерним покриттям, з часом вона повністю себе окупить. В результаті отримаємо значну економію коштів, так як дах не потребуватиме ремонту на протязі багатьох десятиліть.


Alegra 12 (Боген) технічна інформація

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 5.00/5 (відгуків - 1)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля