Будинок вашої мрії збудує Roben

Коли мова йде про будівництво, кожен господар одразу рахує витрати. Найбільша проблема купити якісну цеглу. Якщо якісна, – то закордонна, але тоді доставка обійдеться дорого. Якщо наша, – то неякісна. Сьогодні на ринку існує чудовий компроміс. І це – польська клінкерна цегла Робен.

Цегла Roben свою історію почала 132 роки тому! Сьогодні існує більше сотні представництв у всьому світі, та основний офіс з Польщі ще не перенесли. Хоча досі фірму вважають німецькою.

Краса фасаду і тепло в оселі від Робен

Клінкерна цегла Roben сьогодні є головною окрасою фасадів. Вона пустотіла і прекрасно зберігає тепло. Вам не обов’язково зупинятися на традиційних відтінках коричневого, сьогодні доступні різні кольорові гамми цегли.

Переваги цегли Робен:

  • стійка до вогню. Завдяки захисному покриттю клінкер не піддасться пожежі;
  • не поглинає вологу. Це дуже важливо при будівництві несучих стін;
  • неповторний зовнішній вигляд. Кольори та форми вас не залишать байдужими.

Варто наголосити, що до складу клінкерної цегли Roben додають лише натуральні складники. В основі також лежить натуральна природня глина. Ніяких синтетичних добавок тут і бути не може.

Цегла має ще одну важливу перевагу: вона не вигорає на сонці. Знову ж таки, це завдяки процесу виготовлення. Цеглу, ще у вигляді глини випалюють при високій температурі і це дозволяє зберігати насиченість та яскравість роками. Якою б не була погода у вашому домі всередині, чи поза ним.

До речі, цей виробник виготовляє і цеглу чорного кольору. Що сьогодні поступово набирає неабиякої популярності.

Клінкерна цегла Roben ціна

Купити цеглу Робен в Україні можливо від 20 гривень за одиницю. Доставка діє, як в межах міста, так за його межами.

Сьогодні часто нарікають на високу вартість даної цегли. Проте, хто вже нею запасся і звів будинок, ніколи не пошкодує про свій вибір. Цегла дорога, але якісна, про це говорять довгі рокі її існування на світовому ринку.

Ціна: від 0.57 до уточняйте EUR/шт
Рейтинг: 4.88 / 5 (Відгуків 6)