« Повернутися

Керамічні блоки Porotherm 38 P+W

2.02 EUR/шт Доставка та оплата

Доступні кольори:

Опис

Керамічні блоки Porotherm 38 P+W - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Розмір Ш/Д/В, мм 380/248/238
Марка міцності М100
Вага, кг 17
Термічний опір кладки, м2К/Вт 2,86
Теплопровідність, Вт/м*К 0,14
Звукоізоляція Rw(дБ) 46
Розхід блоку, шт/м2 16
Розхід розчину, л/м2 25

 

 

Керамічні блоки Porotherm 38 P+W

Міцні та енергоефективні стіни – це основні вимоги, які сьогодні ставлять перед забудовником. Тільки невелика кількість матеріалів здатна забезпечити ці параметри з дотриманням високих норм екологічності. Керамічні блоки Protherm 38 P+W від австрійського концерну Wienerberger відповідають усім цим показникам і призначенні для зведення несучих стін будинку до 4 поверхів.

Глина – одна з найбільш поширених речовин на планеті. Окрім повсюдної наявності, люди помітили позитивний вплив високих температур, що змінювали її фізичні характеристики. На початковому етапі невеликі майстерні виготовляли повнотілу цеглу, що забезпечувала достатню міцність стін та добре спресована та випалина глина не могла забезпечити високу енергоефективність. Компанія Wienerberger внесла кілька визначальних змін в процес виробництва , що піднесли добре знайомий матеріал на новий рівень. Завдяки системі пустот, що складають понад 50% об’єму й поризована структура, забезпечують високий опір теплопередачі.

Блок Поротерм 38 покладений на «теплий» розчин еквівалентний стіні з повнотілої цегли в 38см, яка утеплена 8см мінеральної вати чи пінопласту. Висока швидкість кладки забезпечується завдяки вертикальній системі з’єднань паз гребінь. Додатковим плюсом є наявність добірного блоку Porotherm 38 1/2P+W, що забезпечує перев’язку віконних та дверних отворів та економить час, який витрачався на різку. Використання кладочних розчинів на основі перліту і кварцового піску запобігає втратам тепла через горизонтальні шви. Показники термічного опору стіни при цьому покращуються на приблизно на 15%. Для зв’язки стін монтується залізобетонний пояс, що дає можливість рівномірно розподілити навантаження. Його використання є обов’язковим для обпирання плит перекриття і мауерлатів. Засобами кріплення служать дюбелі для пустотілих матеріалів, а для великих вантажів хімічні анкери.

Використовуючи керамічні блоки Porotherm в будівництві, отримуємо міцні стіни, які забезпечують природну циркуляцію повітря й збереження тепла.


Porotherm 38 P+W технічна інформація

Porotherm каталог

Porotherm інструкція з кладки

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 5.00/5 (відгуків - 3)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля