« Повернутися

Керамічні блоки Porotherm 25 Е3

Опис

Керамічні блоки Porotherm 25 Е3 - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Розмір Ш/Д/В, мм 250/373/238
Марка міцності М150
Вага, кг 14
Термічний опір кладки, м2К/Вт 0,95
Теплопровідність, Вт/м*К 0,31
Звукоізоляція Rw(дБ) 50
Розхід блоку, шт/м2 10,7
Розхід розчину, л/м2 16

Керамічні блоки Porotherm 25 Е3

Керамічний блок Porotherm 25 E3 – це великоформатна цегла, яка здобула широку популярність серед забудовників великих житлових комплексів і приватних одноповерхових котеджів. Невелика вага разом з системою з’єднань паз гребінь робить його незамінним матеріалом при добудові додаткових поверхів чи в монолітно-каркасному будівництві.

Виробництво блоку здійснюється на сучасному автоматизованому підприємстві концерну Wienerberger. Майже 200 років досвіду виготовлення будівельної кераміки дало можливість запровадити нові рішення, відповідно до потреб забудовників. Оптимізувавши витрати сировини та зберігши характеристики міцності, отримали блок Поротерм 25 Е3. Його вага становить всього 14кг, що дозволяє вантажити 1512 одиниць товару на одну машини. В результаті отримаємо додаткову економію на логістичних витратах, що є приємним бонусом в будь-якому будівництві.

Кладка керамічного блоку Porotherm 25 E3 відбувається на звичайний цементно-піщаний розчин, при чому заповняються тільки горизонтальні шви. Для достатнього рівня енергозбереження його необхідно утеплити 10см мінеральної вати чи пінопласту. Ми отримаємо опір теплопередачі на рівні 3,47м2К/Вт, що перевищує вимоги, які діють в Україні з 2013 року для всіх кліматичних зон. Використання ізолюючого шару робить двохшарову конструкцію стіни дорожчою в порівнянні з одношаровою. Перевагою є зменшення товщини фундаменту, а також при збережені розмірів будинку, отримуємо більшу площу внутрішніх приміщень. Вдалось підвищити рівень звукоізоляції стін, завдяки продуманій системі пустот. Також це дозволило використовувати дюбеля невеликого розміру для кріплення різного роду вантажів.

Використання блоків Porotherm 25 E3 сприяє екологічності майбутнього будинку, міцності й довговічності його стін. Забудовник отримує додаткові вигоди з влаштування фундаментів, збільшуючи при цьому житлову площу.


Porotherm 25 E3 технічна інформація

Porotherm каталог

Porotherm інструкція з кладки

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 5.00/5 (відгуків - 1)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля