« Повернутися

Керамічні блоки Porotherm 8 P+W

Опис

Керамічні блоки Porotherm 8 P+W - тільки якісні товари на сайті PriorBud
Розмір Ш/Д/В, мм 80/498/238
Марка міцності М100
Вага, кг 10
Термічний опір кладки, м2К/Вт 0,43
Теплопровідність, Вт/м*К 0,29
Звукоізоляція Rw(дБ) 47
Розхід блоку, шт/м2 8
Розхід розчину, л/м2 5

Керамічні блоки Porotherm 8 P+W призначені для побудови міжкімнатних перегородок й забезпечення їх достатньої звукоізоляції. За рахунок невеликої ширини стіни отримуємо більшу житлову площу, що є особливо актуально в квартирах чи котеджах, де ціниться кожен вільний квадратний метр.

Виготовляються блоки Porotherm з натуральної глини й після випалу набувають достатньо високих характеристик міцності. Марка виробу становить не менше М100 (10МПа). В залежності від вмісту оксиду заліза в глині колір блоку може змінюватись, від світло-жовтого до темно-червоного. Відтінок не впливає на міцність чи теплопровідність стінового матеріалу.

Кладка з блоку Porotherm відбувається швидко та якісно. Цьому варто завдячувати системі з’єднань паз гребінь та рівній геометрії продукції концерну Wienerberger. Мурування здійснюється на цементно-піщаний розчин. Також Поротерм 8 використовується для обв’язки монолітного залізобетонного поясу, що попередньо утепляється. Така конструкція дозволить уникнути появи тріщин на фасаді. Зв’язка перегородок з блоку з несучими стінами здійснюється за допомогою армуючих пластин товщиною 1.5-2мм, що закладаються в кожному другому ряді. Для надійної перев’язки відстань між вертикальними швами в сусідніх рядах має становити не менше 10см. Для свердління отворів використовують безударний інструмент, що виключає руйнування стінок між пустотами.

Так як поверхня блоку є доволі гладкою перед штукатурними роботами її потрібно підготовити. Основа повинна відповідати наступним вимогам: вільна від пилу і висолів, суха, обезжирена. Всі отвори і тріщини, а також пази на кутах повинні бути заповнені розчином не менше ніж за 5 днів до початку штукатурних робіт. Для запобігання тріщин всі переходи між блоком й іншими матеріалами (дерево, бетон, сталь) додатково армуються склосіткою.


Porotherm 8 P+W технічна інформація

Porotherm каталог

Porotherm інструкція з кладки

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 5.00/5 (відгуків - 1)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля