Затишна оселя починається з Porotherm

Міцні стіни – міцна будівля. Про це правило знає кожен майстер та господар. Міцність залежить лише від одного чинника, і це – матеріал. Якщо ви вирішили здешевити та обрали неперевірений товар, то всі мінуси вам скоро дадуть про себе чути. Стіни можуть потріскати, взимку буде холодно, пліснява та грибок «радо» кинуться на ваші мури. Тому, як тільки задумалися про будівництво, обирайте керамічні блоки Поротерм.

Світове визнання – це Поротерм

Керамічні блоки Porotherm – австрійське виробництво. У світі сьогодні, як не дивно, достойних аналогів немає. Це найбільший виробник кераміки.

Керамічний блок Porotherm – це якість, яка рухається разом з часом та технологіями. Виробництво цієї продукції має високу якість та постійно тестується в різних умовах. Блоки навмисно пошкоджують, поливають водою та перевіряють під тиском високої температури. Все для того, аби майстри не мали клопоту після ремонту та господарі не нарікали на якість.

Керамічні блоки Поротерм придумані для будівництва несучої стіни та перегородок. Блоки прекрасно зберігають тепло і їм не потрібна додаткова теплоізоляція.

Переваги керамічних блоків Porotherm:

  • чудова звукоізоляція. Завдяки невеликій щільності та достатній кількості повітряного простору, блоки не пропускають лишніх звуків. Сусідів ви не почуєте;
  • зберігають тепло, пропускають повітря;
  • легкість в будівництві. Керамічні блоки Поротерм зекономлять вам величезну кількість розчину для укладки;
  • швидкість при будівництві. Стіни з керамоблоку Поротерм ви зведете втричі швидше, ніж з інших матеріалів. Виробники подбали про зручність та простоту.

Керамічні блоки Porotherm ціна

Купити керамічний блок Поротерм вийде від 26 гривень за один блок. Доставка та гуртові ціни доступні як у Львові, так і по всій Україні.

Ціна: від 0.95 до 7.41 EUR/шт
Рейтинг: 4.94 / 5 (Відгуків 32)