Обираємо фальцеву покрівлю. Переваги та недоліки матеріалу

Якщо ви вже визначилися з типом матеріалу, який буде покривати ваш дах, то залишаються дрібниці – побільше дізнатися про нього. До прикладу, ви обрали фальцеву покрівлю. Вибір чудовий, ціна доступна. А які ж «підводні камені» можуть чекати на вас під час ремонту?

фальцева покрівля

Великий вибір фальцевої покрівлі тут:
https://priorbud.com/pokrivelni-materialy/faltseva-pokrivlya/

Про особливості фальцевої покрівлі

Фальцева покрівля сьогодні є доволі популярною в будівництві. По суті, це – металева покрівля, а фальц – шов-з’єднання листів металу між собою. Її обирають, аби оберегти дахи від протікань та негативного впливу погоди. Фальцеву покрівлю вважають міцною, доволі герметичною та дуже простою в монтажі.

Види фальцевої покрівлі

Так, їх є кілька. Відрізняються складом. Хто добре знається на будівельних матеріалах, то і візуальну різницю одразу помітить. Отже, види фальцевої покрівлі:

 1. Алюмінієв;
 2. Мідна;
 3. Титан-цинкова;
 4. Оцинкована сталь з емальованим покриттям.

Характеристики видів фальцевої покрівлі

фальцева покрівля мідна

Фальцева покрівля із міді – найелітніша, найдорожча. Мідь має прекрасну міцність, такий матеріал для даху ретельно обробляють, в результаті чого мідна покрівля витримує різні негоди та дуже довго служить господарям.

фальцева покрівля з алюмінію

Алюмінієва покрівля теж доволі довго прослужить. Вона обійдеться трохи дешевше, ніж мідна. Алюмінієвому покриттю притаманна і широка гамма кольорів.

фальцева покрівля титан цинк

Покрівля з титан-цинку. З нею буде важче працювати при монтажі, титан-цинк вважають доволі «капризним» матеріалом, який нерідко взимку починає деформуватися. Проте, вигляд у такої покрівлі дуже вишуканий та естетичний.

фальцева покрівля з оцинкованої сталі

Оцинкована сталь– найпопулярніший матеріал із фальцевих покрівель. Все завдяки своїй невисокій ціні. А ще така покрівля буде чудово захищати вашу домівку від надокучливих і надто яскравих сонячних променів.

Плюси та мінуси фальцевої покрівлі

Переваги:

 • Мала вага. При монтажі це одразу відчувається і майстри найбільше полюбляють фальцеві покрівлі;
 • Хімічний склад покрівлі такий, що при пожежах ваш дах може і вистояти;
 • Гнучкість та пластичність. Це величезна перевага при монтажі;
 • Величезний вибір ширини та довжини;
 • Невисока ціна. Фальцева покрівля є найдешевшою серед матеріалів для покрівлі.

Недоліки:

 • Шумоізоляція. Не скажемо, що вона взагалі жахлива, але якщо порівнювати з іншими покрівлями, то – значно гірша;
 • Накопичує електрику, тому додатково потрібні громовідводи;
 • Не всім подобається вигляд такої покрівлі. Порівняно з іншими дорогими матеріалами, такими як: керамічна черепиця, чи сланець, фальцева покрівля виглядає не так природньо і вишукано.