Обов’язковість водостічних систем

Обов'язковість водостічних систем rinvi-3

 Водостічна система – невід’ємний елемент облаштування приватного будинку чи котеджу, яка виконує кілька функцій: захисну та естетичну.

 Про водостоки, як правило, згадують в останню чергу і не надають їхньому вибору великого значення. Дарма. За відсутності водостічної системи волога здатна за кілька діб завдати серйозної шкоди будинку. Стікаючи по стінах, волога проникає у підвальні приміщення, під фундамент, порушує внутрішній мікроклімат житла.

Вибирати і встановлювати водостічну систему бажано одночасно з покрівлею. Це простіше, дешевше і заощаджує ваш дорогоцінний час. Після укладання покрівельних матеріалів не можна, наприклад, прилаштувати крапельник і залишається менше можливостей для кріплення ринви. Особливо це стосується великих і високих будівель. У такому випадку для установки труб, драбини буде недостатньо, потрібні будівельні ліси, що суттєво збільшує ціну монтажу.

 

 Перш ніж купити та монтувати водостічні труби, обов’язково потрібно визначитися з термінами експлуатації будівлі, на яку ви плануєте монтаж. Якщо споруда розрахована на 20-30 років, водостоки можна підібрати з відповідним строком служби.
Для котеджу або будинку, де людина збирається жити все життя і де використовуються дорогі будівельні матеріали, краще використовувати високоякісні водостічні системи, щоб через кожні два-три роки не довелося їх ремонтувати.

 Саме тому ми рекомендуємо вибирати водостічні системи у провірених часом та зовнішніми факторами фірм та брендів.

А саме хочемо порекомендувати водостічні системи таких брендів як: GALECO, GROMO. Іменно ці бренди як найкраще підходять під наші кліматичні умови.

Водостічні системи GALECO поділяють на:

  1. PVC кругла 

Обов'язковість водостічних систем pvc

  1. PVC квадратна

Обов'язковість водостічних систем pvc2

  1.  сталь кругла

Обов'язковість водостічних систем galeko-stal-krugla

  1. сталь квадратна

Обов'язковість водостічних систем galeko-stal-kvadratna

 

 

Водостічні системи GROMO:

Ці водостічні системи усі мідні.

Обов'язковість водостічних систем midni-stichni