« Повернутися

Мідна водостічна система Gromo

Доставка та оплата

Доступні кольори:

Приклади використання

Опис

Мідна водостічна система Gromo - тільки якісні товари на сайті PriorBud

В сучасних скатних покрівлях вагому роль відіграє водостічна система. Вона не тільки забезпечує належне відведення дощових опадів, але й підкреслює архітектурний стиль будинку. Найкраще для цього підходить мідна водостічна система Gromo, що з часом набуває неповторного аристократичного шарму, класичні золотисто-рожеві відтінки змінюються яскравою зеленою патиною.

Будь-яка якісна продукція виготовляється з найкращої сировини. Матеріалом для водостічних систем Gromo служить мідь марки Cu-DHP (М1ф). Мінімальний вміст сторонніх речовин у складі робить її придатною до зварки та високотемпературної пайки. Усі шви елементів системи стають фактично непомітними.

В залежності від площі та кута нахилу даху підбирається розмір водостоку, а також визначається точки зливу. Завдяки великій кількості допоміжних елементів монтаж проводиться без використання герметиків. Це сприяє швидкості та надійності виконаних робіт. Відповідно до форми карнизу даху використовуються довгі (до крокви) або короткі гаки (до лобової). Встановлювати їх потрібно з певним нахилом, що забезпечуватиме належну швидкість водовідведення. Мінімальний рекомендований перепад має становити 3мм/м. Відстань між гаками може варіюватись від 50 до 60см. Це дозволить зберегти функціональність під дією значних навантажень, таких як сходження великих мас снігу.

Так як мідь має великий коефіцієнт температурного розширення, в місцях де довжина ринви перевищує 10м, необхідно додатково змонтувати компенсатор. Не варто забувати про поєднання з іншими металами. Для прикладу безпосереднє з’єднання з оцинкованою сталлю приведе до корозії. Мідь прекрасно поєднується з оловом, а також певними марками нержавіючої сталі. Дотримання основних правил монтажу дозволить продовжити термін служби водостічної системи Gromo до 100 років.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Рейтинг: 5.00/5 (відгуків - 1)
Loading...

Написати відгук

* обов'язкові поля