Завершення покрівельних робіт в с.Рясне-Руське

Koramic_E81_IMG_1144Усі монтажні роботи на даному об’єкті виконувались з дотриманням проектної документації. Замовником була обрана керамічна черепиця Koramic E81 (Cosmo 12) виробництва Німеччини. Ця модель відповідає усім загальноєвропейським стандартам та ідеально підходить для нашого клімату.

Кут нахилу даху об’єкта будівництва становить 250, що є доволі низьким показником для будь-якої керамічної черепиці. Врахувавши рекомендації виробника, було змонтовано дощатий настил поверх якого стелилась мембрана німецького виробництва, а саме Delta Vent S. Вона повністю захищає підпокрівельний шар від впливу вологи та безперешкодно випускає надмірну кількість пари, що накопичується в утеплювачі. Додатково під контрлату клеїлась ущільнююча стрічка. Така конструкція забезпечує підвищену герметичність й дозволяє на 10-12 градусів зменшити нахил покрівлі по відношенню до рекомендованого.

Проектом передбачено велику кількість площин , які знаходяться на різних рівнях. Це в свою чергу вимагає монтажу надійних примикань нижнього ярусу даху. В цьому випадку використовується алюмінієва стрічка на клеєвій основі Eurovent Flex 3D. Для підвищення водонепроникності додатково застосовується прижимна металева планка та герметик на каучуковій основі.

Відповідно до конфігурації даху та кількості точок зливу було обрану сталеву водостічну систему SSAB, з поперечним перерізом 125/87мм. Завдяки високоякісному полімерному покриттю та великій кількості цинку 350гр/м2, такий метал фактично не піддається дії корозії. В процесі експлуатації необхідно лише чистити її від листя, що перешкоджає водовідведенню.

Кваліфікований монтаж та використання високоякісних матеріалів запорука того, що дах прослужить не одному поколінню своїх господарів.