Кладка Porotherm 38 P+W м.Пустомити

Пустомити_st2В сучасному будівництві все більшої популярності набувають матеріали, що відповідають найвищим вимогам екологічності та енергоефективності. Особливу увагу забудовники приділяють стінам, як основній огороджувальній конструкції майбутнього будинку. В першу чергу вони мають володіти високою міцністю та забезпечувати комфортні умови проживання. Великоформатні керамічні блоки Porotherm 38 відповідають цим вимогам, що підтверджено протоколами випробувань.

Складність даного об’єкту полягає у великій кількості залізобетонних вставок, що проходять по всій площині фасаду, утворюючи при цьому складні форми. Це в свою чергу вимагає високої точності влаштування опалубки та великої кількості різки самих блоків. Проектом передбачено додаткове утеплення стін мінеральною ватою в 10см з послідуючим нанесення декоративного шару. При цьому використовуються матеріали з високою паропроникністю.

Кладка керамічних блоків Поротерм 38 відбувається на цементно-піщаний розчин, так як стіна додатково утепляється. Для різки великоформатної цегли використовується болгарка з кругом збільшеного діаметру, а також ручна пила з відповідним полотном. Внутрішні несучі стіни й перегородки муруються із звичайної повнотілої цегли.

По всьому периметру зовнішніх стін заливається армований залізобетонний пояс. Між першим і другим поверхом передбачено монолітне перекриття. Для запобігання мостиків холоду усі видимі бетонні ділянки закриваються гідрофобним утеплювачем. Перекриття між другим і мансардним поверхом монтується за допомогою дерев’яних балок.