Нова лінійка мансардних вікон Velux

nov-velux-st1Компанія Velux в 2016 році запускає дві нових лінійки мансардних вікон: Optima, Premium. Починаючи з дати заснування і по сьогоднішній день, продукція постійно вдосконалюється відповідно до світових тенденцій архітектури, дизайну й енергозбереження.

Лінія вікон Velux Optima – це практичний вибір за доступну ціну. В порівнянні з попередніми моделями вдалось збільшити функціональність й надійність. Повністю змінено ручку відкривання й вентиляційний отвір. Для прикладу в моделі GLR 3073BT серії комфорт присутня, як нижня так і верхня ручка , що робить дане вікно універсальним рішенням для мансардного поверху. Інженерами компанії вдалось збільшити на 10% площу засклення, не збільшуючи при цьому габарити дерев’яної рами. Також для приміщень з підвищеною вологістю розроблено вікно з ПВХ профілю. В цьому варіанті встановлено нижню ручку відкривання. Для вікон Velux лінії Optima передбачено два енергозберігаючі склопакети 50R і 73R з коефіцієнтом теплопровідності 1,4Вт/м2К.

Сучасні технології і стильний дизайн роблять будь-яку кімнату неповторною. Саме з цією метою для прихильників комфорту розроблено лінію вікон Premium. Нова система теплоізоляції ThermoThehnology значно покращує показники енергозбереження. Зручне дистанційне керування за допомогою сенсорного пульта розширює можливості користувача. Також надається широкий вибір склопакетів від одинарного 70 з коефіцієнтом теплопровідності 1,4Вт/м2К до четверного 82А&82В для пасивних будинків.

Відповідно до лінійки вікон розроблено комплекс окладів, підбір яких відбувається з врахуванням висоти профілю покрівельного матеріалу. Навіть на зведений дах з керамічної черепиці, з легкістю монтується вікно Велюкс. В результаті отримуємо необхідну кількість світла на мансардному поверсі із збереженням повної водонепроникності.