Завершено монтаж даху офісного центру у Львові

Завершено монтажні роботи з облаштування покрівлі адміністративної будівлі в центрі Львова. Проект даного будинку передбачає активну експлуатацію останнього поверху , тому в цих приміщеннях потрібно забезпечити комфортні умови перебування. На високому рівні організовано звукову та теплову ізоляцію завдяки використанню якісних матеріалів.

Дах будинку складається з плоскої покрівлі площею 500м2, а також скатної 250м2 з нахилом 720, що являється його основною окрасою. Враховуючи історичну місцину в якій знаходиться будівля, архітектор запропонував поєднати фальцеву покрівлю з алюмінію Prefa та керамічну черепицю Creaton «бобровий хвіст». Дизайн вимагає використання чорних матових відтінків, що найкраще вписуються в навколишнє середовище зони будівництва. Завдяки широкій кольоровій гамі виробників вдалось з легкістю виконати цю умову.

Для потрапляння достатньої кількості природного світла передбачено слухові вікна. Їх монтаж значно ускладнив та розтягнув в часі покрівельні роботи, проте результат перевершив усі очікування. На початковому етапі було зведено дерев’яний каркас обшитий OSB плитою. В свою чергу на рівну поверхню монтувались, методом фальцювання, листи алюмінію Prefa. Значна частина даху площею 100м2, що знаходиться у внутрішньому дворі будинку та недоступна для огляду перехожим також була покрита таким чином. Фальцева покрівля не тільки забезпечила прекрасний візуальний вигляд, а й повну водонепроникність.

Найскладніший етап передбачав монтаж покрівлі загальною площею 150м2 з керамічної черепиці «бобровий хвіст». Був проведений детальний розрахунок усіх додаткових комплектуючих, враховуючи нахил та конфігурацію даху. За допомогою шурупів з нержавіючої сталі кріпилась кожна третя черепиця. Для відведення дощових опадів використовувалась сталева водостічна система Galeco перерізу 135/100мм. На виконані покрівельні роботи замовник отримав 5 років гарантії.