Покрівельні та фасадні роботи в м. Львів

Керамічна черепиця Koramic На даному об’єкті будвельна компанія Priorbud виконувала роботи з монтажу даху та фасаду. Проект будинку був створений за сучасним дизайном тому й використовувались відповідні матеріали. Для даху наша команда використовувала керамічну черепицю німецького виробника Koramic модель Е 81 з покриттям чорна ангоба. Ця черепиця надає вишуканого вигляду і підкреслює стиль цього будинку. Довговічність цього матеріалу гарантується відповідними стандартами якості EN 1304. В якості водовідведення атмосферних опадів використовувалися  водостічні системи відомого бренду Galeco (Польща). Ця металева ринва прослужить набагато довше ніж будь яка інша пластмасова. Також наша команда постачала та монтувала пластикову підшиву Galeco.

Для облицювання фасаду, коминів, парканного огородження  ми використали клінкерну цеглу Roben Sydney колір антрацит. Це справді якісний продукт який витримає будь які погодні умови, і простоїть не один десяток років зберігаючи колір і зовнішній вигляд. Клінкерна цегла Roben виготовляється в Польщі за всіма Європейськими стандартами і, немає сумніву, що це якісний і довговічний матеріал.

 Всі роботи на цьому об’єкті виконувались нашими кваліфікованими бригадами з дотриманням усіх будівельних норм. Якщо в вас виникнуть запитання по техніці монтожу або купівлі матеріалів покрівлі чи клінкерної цегли звертайтесь в наш офіс. Наші фахівці з радістю вам допоможуть.

Клінкерна цегла

клінкер Roben Sydney

клинкер Roben