Будівництво котеджу у Львові

Будівництво будинку це завжди складний та поетапний процес. Даний об’єкт представляє собою двохповерховий приватний котедж з цокольним поверхом загальною площею 296м2. Спроектована будівля в стилі відомого американського архітектора новатора Френка Ллойда Райта.

На початковому етапі проводились геодезичні роботи, що визначили межі майбутнього будинку. Так як земельна ділянка має значні перепади по висоті, виникла потреба у використанні важкої техніки для риття котловану, загальний об’єм якого склав 2000м3. В окремих місцях висота фундаменту становить 4.3м, що вимагає поетапного використання вертикальної опалубки. Частина приміщень цокольного поверху повністю засипається ґрунтом. В якості основного стінового матеріалу використовується газоблок марки D600. Для відповідності нормам енергозбереження передбачено додаткове утеплення зовнішніх стін 10см мінеральної вати. Внутрішні перегородки та вентиляційні канали муруються з повнотілої цегли М100. Особливу увагу приділено гідроізоляції фундаменту та його утепленню, щоб уникнути мостиків холоду.

Облицювання фасаду відбувається за допомогою бутового каменю й термодерева. На окремі частини наноситься декоративна штукатурка. Поєднання цих різних матеріалів тільки додає шарму будинку. Родзинкою проекту є дах, що підкреслює загальну архітектуру будівлі. Кут нахилу покрівлі становить всього 200, тому тут архітектор запроектував бітумну черепицю ІКО.