Покрівельні роботи в с. Рясне-Руське

rasne-st2Роботи з влаштування даху в с. Рясне-Руське вимагають від покрівельників найвищої кваліфікації. Даний об’єкт передбачає строгого дотримання проекту. Загальна площа даху становить понад 570кв.м. В якості покрівельного матеріалу обрано черепицю Koramic «бобровий хвіст» чорна ангоба, що використовується, як для реставраційних робіт, так і в авторських проектах.

Особливу увагу покрівельники приділили зведенню кроквяної системи, при чому використовувалась деревина не нижче другого сорту. Перед монтажем її ретельно обробили рідиною, що захищатиме від впливу різноманітних факторів: грибків, дрібних шкідників, вогню. В якості гідроізоляції використовувалась мембрана підвищеної щільності Delta Vent S, яка монтувалась на суцільний дощатий настил. Завдяки своїй структурі вона не дозволяє потрапляти волозі в підпокрівельний простір й пропускає пар, що накопичується в утеплювачі. На площинах даху з нахилом нижче 300 монтувалась мембрана Delta Foxx Plus, що дозволяє зменшити параметри застосування черепиці до 100 від рекомендованого виробником кута.

Не менш важливу роль в подальшій експлуатації покрівлі відіграють дахові аксесуари, що повинні виготовлятись тільки з якісних та довговічних матеріалів. Кріплення черепиці «бобровий хвіст» відбувається за допомогою шурупів з нержавіючої сталі, при чому фіксується кожна третя. Їх довжина підбирається відповідно до товщини лати. В місцях різки черепиці кріплення здійснюється спеціальними клямрами. В якості примикань використовується алюмінізована стрічка на клеючій основі Braas Wakaflex, яка згодом прижимається планкою. Така система заходів дозволить підвищити герметичність покрівлі й вбереже від небажаних наслідків.

Відповідно до площі даху та кількості точок зливу відбувається розрахунок водостічної системи. Вона повинна не тільки забезпечування відведення дощових опадів, але й вписуватись в загальну архітектуру будинку. На даному об’єкті використовується водостічна система Galeco 135/100 чорного кольору. Вона виготовляється з високоякісної шведської сталі, що захищена шаром цинку 350гр/м2 та полімерним покриттям, що володіє стійкістю до ультрафіолетового випромінювання. З роками такий водостік не втрачає кольору та фактично не піддається дії корозії.