Початок покрівельних робіт с.Солотвино

солотвино1Початок робіт в влаштування даху в с. Солотвино Закарпатської області. Загальна площа покрівлі становить 535м2. Житловий комплекс включає основний будинок, господарські будівлі й відпочинкову зону. В якості покрівельного матеріалу використовується керамічна черепиця Braas Rubin 13V тек глазур. Складність даного об’єкту полягає в тому, що будинок є жилий.

На початковому етапі було здійснено детальний аналіз робочого проекту. Додатково підрахована необхідна кількість покрівельних аксесуарів. Кут нахилу даху становить 320, що є оптимальним показником для моделі Braas Rubin 13V. Згідно проекту передбачено утеплення мінеральною ватою товщиною 20см. Для запобігання шкідливого впливу вологи використовується гідроізоляційна мембрана Eurovent Maxi щільністю 140гр/м2.

солотвино2Демонтаж старої покрівлі є одним в найвідповідальніших етапів усього комплексу робіт, оскільки має відбуватись поступово. Це в свою чергу виключає попадання дощових опадів у внутрішні приміщення, де здійснено дороговартісний ремонт.

Зведення крокв’яної системи відбувається згідно розробленого проекту, де враховано всі навантаження, як статичні так і динамічні. В процесі виконання робіт визначаємо крок обрешітки, що дозволить отримати точну довжину скатів майбутнього даху. В результаті ми отримаємо цілі ряди черепиці, що сприятиме прекрасному візуальному вигляду усієї покрівлі.

Кріплення рядової черепиці відбуватиметься за допомогою спеціальної клямри, що значно підвищує її стійкість до різких поривів вітру. Особливо актуальна ця проблема в гірських регіонах. Для запобігання лавиноподібного сходження снігу передбачено систему захисту у вигляді сталевих драбинок. Завдяки великій кількості цинку та полімерному покриттю термін їх експлуатації становить понад 50 років.