Початок робіт з реконструкції даху в м.Львів

nov1-konovaltsaПокрівельні роботи з реконструкції будівлі в історичній частині Львова. Проект передбачає використання керамічної черепиці Braas Smaragd антрацитова ангоба виробництва Німеччини. Дана модель має плоский профіль ромбічної форми, що робить її монтаж доволі складним. Площа даху об’єкта становить 380кв.м., з кутом нахилу 450.

Обробка лісоматеріалів перед їх застосування є початковим етапом покрівельних робіт. Це дозволить в майбутньому уникнути небажаних наслідків від появи дрібних шкідників чи грибків. У зв’язку із значними навантаженнями на крокв’яну систему необхідно змонтувати додаткові металеві елементи. Така конструкція є менш громіздкою в порівнянні з класичною дерев’яною та дозволить збільшити житлову площу мансардного поверху.

Монтаж обрешітки вимагає неабиякої точності, так як черепиця плоского формату робить усі її недоліки одразу видимими. В моделі Braas Smaragd середній крок лат становить 17,5см з люфтом в 1см. Для довершеності покрівлі передбачено ряд додаткових керамічних елементів: карнизна черепиця, підгребенева, фронтонна. Завдяки щільним замковим з’єднанням рекомендований кут нахилу даху для моделі Smaragd становить 160, що є надзвичайно високим показником. В будь-якому випадку застосування гідроізоляційної мембрани є обов’язковим рішенням для мансардного поверху.

В якості водостічної системи проектом передбачено ринву діаметром 150мм і трубу 100мм з титан цинку TM Rheinzink, в темно-сірому кольорі . Усі металеві обробки також виконуються саме з цього металу. Це зумовлено не тільки зовнішнім виглядом, але й терміном служби. Особливу увагу архітектор приділив оздобленню димоходів. Металеві накривки виготовляються з титан-цинку з покриттям «шашка». Автентичного архітектурного стилю будинку надають декоративні дерев’яні елементи, що вимагають великої кількості художньої різьби.