Монтаж покрівлі вул. Ярослава Мудрого м.Львів

я.мудрого_st1Будівельні роботи з влаштування покрівлі – це завжди відповідальність перед замовником. Даний об’єкт представляє собою багатоквартирний житловий будинок клубного типу з мансардним поверхом. В якості покрівельного матеріалу обрано металочерепицю ArcelorMittal.

Початковий етап передбачає монтаж дерев’яної конструкції даху, що вимагає використання деревини не нижче другого сорту. Для підсилення та збільшення житлової площі горішнього поверху додатково встановлюються металеві елементи. Наступний крок – це монтаж гідроізоляційної мембрани й обрешітки з відповідним кроком. Утворений вентиляційний прошарок між металочерепицею та мембраною забезпечує відведення конденсату та правильне функціювання усього підпокрівельного шару.

Особливу увагу слід приділити примиканню покрівлі до стін та димоходів, так як в цих місцях найчастіше виникають проблеми. В цьому випадку використовуються спеціальні планки та покрівельні герметики, що стійкі до впливу ультрафіолету та різких перепадів температур. Для відведення опадів проектом передбачено пластикову водостічну систему 125/90мм. Враховуючи висотність будинку, та кількість снігових опадів в зимовий період необхідно встановити огороджуючу снігозахисну конструкцію.