Velux – мансардні вікна

velux-st1Для оптимізації житлової площі більшість забудовників використовують мансардний поверх. Вперше горище почали використовувати в якості жилого приміщення в ХVII столітті. Це дозволило значно зменшити вартість будівництва будинку. Основною проблемою таких приміщень була мала кількість природного світла, оскільки бокові вікна нездатні забезпечити достатні показники. Завдяки мансардним вікнам вдалось розв’язати цю задачу. Вони не тільки забезпечують пряме попадання сонячних променів в кімнату, але і являються повністю герметичними.

В 1941 році було винайдене перше мансардне вікно. Саме з цього часу бере свій початок компанія Velux – світовий лідер з виробництва дахових вікон. Асортимент налічує 25 різних моделей, що дозволяє в залежності від потреб замовника чи бачення архітектора знайти найкраще рішення. Пропозиція включає вікна, як для скатних дахів так і для пласких. Матеріалом для їх виготовлення служить північна сосна. Для приміщень з підвищеною вологістю передбачено вікна запаяні в білий поліуретан. Додатково інженерами компанії розроблена система дистанційного управління, а також ряд аксесуарів. Вони включають в себе сонцезахисні елементи, широкий вибір дизайнерських штор, що впишуться в будь-який інтер’єр.

velux-st2В залежності від виду та висоти профілю покрівельного матеріалу використовуються різні варіанти окладів. Він забезпечує повну водонепроникність та завдяки додатковому контуру ущільнення вдається уникнути появи мостиків холоду. Сировиною для виготовлення окладів служить алюміній, що забезпечує довговічність експлуатації , так як не піддається дії корозії. Відповідно до замовлення він може виготовлятись також в міді чи титан-цинку, що є найкращим рішенням для фальцевих покрівель з відповідних матеріалів.

Особливу увагу інженери Velux приділили склопакетам, що повинні відповідати найвищим характеристикам міцності та теплоізоляції. В залежності від моделі показники термічного опору становлять від 0,9 м2К/Вт до 2 м2К/Вт. З середини монтується двохшарове скло, триплекс 2х3мм, що при ударі не сиплеться, а ззовні калене товщиною 4мм, яке відповідає класу міцності Р2А. Простір між ними заповнений інертним газом. Для оптимального освітлення приміщення площа засклення повинна становити не менше 1/10 від площі кімнати. У випадку дитячої цей показник слід збільшити до 1/8.

Монтаж мансардних вікон Velux здійснюється швидко та якісно завдяки чіткій інструкції від виробника та простоті комплектації. Не варто забувати, що потрібно ,як по довжині так і по ширині збільшити відстань між кроквами на 4-6см відповідно до розміру вікна. Такі дії зумовлені монтажем окладу. За умови правильного встановлення вікна гарантія становить 10 років.