Керамічні блоки Porotherm (Поротерм)

16049128020_02fd00eef0_oПобудова одношарової стіни, яка не потребуватиме додаткового утеплення розуміє під собою використання енергоефективного та міцного матеріалу. До такого продукту можна віднести керамічні блоки Porotherm від австрійського концерну Wienerberger. Почавши свою діяльність в далекому 1819 році, компанія придала звичайній повнотілій цеглі нового значення.

Високоякісний матеріал потребує відмінної сировини для виробництва. Для блоків Porotherm використовується глина з найкращих родовищ. Певний час сировина зберігається в глиносховищі й згодом подрібнюється. До 20% від загального об’єму сирої заготовки становить дерев’яна стружка, яка при температурі 900-11000С повністю вигорає, утворюючи замкнуті пори. Значна пустотність та поризована структура матеріалу сприяє високим теплотехнічним показникам. Не варто забувати, що сира заготовка втрачає в об’ємі до 10% й при цьому повинна зберігати свою геометрію. Тільки технологічний процес випалу з використанням печей спеціального типу здатний забезпечити відмінні результати. Похибка в розмірах не повинна перевищувати 5мм, що є більш ніж хорошим показником, враховуючи габарити великоформатної цегли Поротерм.
Широкий вибір керамічних блоків дає можливість визначити забудовнику найбільш підходящий варіант для його майбутнього будинку. Потрібно врахувати не тільки особливості фундаменту, висотність майбутньої будівлі, можливість застосування додаткового утеплювача, але й специфіку використання тих чи інших приміщень. Концерн Wienerberger представив модельний ряд, який можна відносно поділити:
– на блоки для зовнішніх стін, які не потребують додаткового утеплення
– блоки, що потребують додаткового утеплення для зовнішніх стін, відповідно до кліматичної зони
– калібровані блоки з використанням спеціальних кладочних сумішей (система Profi, Dryfix)
– блоки для перегородок.
Вагомим фактором під час вибору стінового матеріалу є його міцність. Керамічні блоки Porotherm відповідають найвищим вимогам і під час випробування на стиск показують марку не менше М100 (10МПа). Такий параметр дозволяє зводити будівлі в кілька поверхів з конструкційною схемою несучих стін. Оскільки при виробництві використовується екологічно чиста сировина, стіни з блоків Поротерм володіють прекрасною паропроникністю, що дозволяє забезпечувати природну циркуляцію повітря. Значна пустотність забезпечує не тільки енергоефективність, а й високу шумоізоляцію.
Система з’єднань паз плюс гребінь дає можливість значно зменшити розхід кладочного розчину, так як вертикальні шви не промазуються. Великоформатна цегла дозволяє пришвидшити темпи мурування в порівнянні з іншими стіновим матеріалами. При монтажі перекриття попередньо потрібно залити армопояси, на які кладуть залізобетонну збірну конструкцію із заходом не менше 12см. Згодом її потрібно додатково утеплти 7-8см гідрофобного утеплювача, закривши по висоті його трьома рядами цегли або Porotherm 8 P+W. При монолітному перекритті армопояси можна не монтувати, так як воно виконує їх функцію. При свердлінні отворів строго використовують безударний інструмент. В якості засобів кріплення застосовують звичайні дюбеля, а при значних навантаженнях хімічні анкери.
Керамічні блоки Поротерм технологічний продукт з високими енергозберігаючими властивостями, що забезпечить комфортні умови проживання в будинку Вашої мрії.