Нові тенденції на ринку продажу керамічної черепиці

 Натуральна керамічна черепиця завжди буде актуальною в будівництві в якості надійного та довговічного покрівельного матеріалу. Оскільки інновації рухаються вперед так само і в виготовленні керамічної черепиці щоразу відбуваються оновлення моделей нові різновиди форм та покриттів. Не так давно на ринку покрівельних матеріалів з керамічної черепиці зявилась плоска  черепиця, яка зацікавила багатьох господарів своїми формами та стильним дизайном, який робить дах будинку сучасним та неординарним. Практично кожен відомий бренд виготовляє плоску модель черепиці від малоформатних до великоформатних черепиць з різними типами покриття та великою палітрою кольорів та відтінків для того, щоб кожен зміг вибрати саме ту модель яка гарно підкреслить архітектурний дизайн будинку.

Основні характеристики плоских моделей керамічної черепиці

 Різновиди плоских черепиць надзвичайно великий з різними формами та покриттями. Незважаючи на те, що вона плоска і без хвильки, але вона є досить міцною і так само витримує навантаження як і хвилькова керамічна черепиця. З внутрішньої сторони черепиця має додаткові ребра. які підсилюють площину черепиці, замки на яких звязується черепиця схож на стандартні замки в усіх керамічних черепицях, тому монтаж цієї моделі відбувається так само як і будь яка інша хвилькова модель. В плоских моделях також є всі добірні керамічні елементи: гребеневі елементи, бокові закінчення, половинчасті черепиці для кладки зі зміщенням. На плоску черепицю також монтують снігозатримувачі як і на звичайну керамічну черепицю. Плоскі моделі черепиці часто також трапляються цементно-піщаними різних форм та кольорів.

 

 

Монтаж даної черепиці

 Перед монтажем самої черепиці велику увагу слід приділити обрешітці на якій буде монтуватись керамічна черепиця, обрешітка має бути рівною для того. щоб плитки черепиці лежали рівномірно і створювали суцільну рівну площину. Кожна черепиця тримається за лату завдяки ніжкам з внутрішньої сторони і кріпиться за допомогою металевих

 кріплень, яке забивається в лату і фіксується на замку дахівки, одне таке кріплення тримає 3-4 черепиці. Бокову черепицю рекомендовано кріпити за допомогою шурупів в спеціальні отвори на дахівці. Крок обрешітки має бути однаковим від карнизу до гребня для того, щоб лінії кожного ряду були однакові для естетичного вигляду. Якщо кут нахилу даху менший 30-ти градусів, то дану модель слід монтувати зі зміщенням на половину, за допомогою половинчатих черепичок.