Покрівельний алюміній Prefa (Префа)

Ринок металевих покрівель є одним з найбільших, оскільки включає в себе матеріали різної цінової категорії, від звичайної оцинкованої сталі до благородної міді. Серед усього різноманіття можна виділити алюміній Prefa, так як він не піддається дії корозії, зберігаючи при цьому прекрасний візуальний вигляд. Ще одним плюсом цього матеріалу є помірна ціна.

Алюмінієва покрівля Prefa бере свій початок з 1946р. Сьогодні австрійська компанія являється одним з лідерів в своєму сегменті, розробивши цілу систему рішень для дахів та фасадів різноманітної конфігурації. Додатковим плюсом є гарантія терміном 40 років на алюміній ТМ Prefa. Особливу популярність він отримав, як матеріал для фальцевих покрівель.

Кольорова гама є одним з найважливіших факторів для дизайнера чи архітектора при проектуванні будинку. В цьому плані алюміній Prefa здатний задовольнити смак будь-якого клієнта. Різні типи покриття можуть мати, як матову, так і глянцеву поверхню. Вибір кольорів фактично є необмеженим, так як включає всю палітру RAL. Розрізняють два основних типи нанесення покриття на поверхню металу: койл-коутінг, порошковий. Ці методи кардинально різняться між собою, в результаті зовнішній шар отримує різні фізичні характеристики, що впливають як на стійкість до зовнішніх факторів, так і візуальний вигляд.

Вагомим плюсом алюмінію є його вага, що становить від 1,89 до 2,7кг/м2, в залежності від товщини металу. Це дозволяє монтаж матеріалу на будівлях, що підлягають реконструкції без підсилення кроквяної системи. Перевагою також є стійкість до перепаду температур -40 до +900С, без зміни фізичних властивостей. Завдяки своїй високій пластичності алюміній Prefa легко піддається великій кількості деформацій, що особливо цінується серед покрівельників. Матеріал може використовуватись на дахах купольної чи більш складної форми. В переважній більшості застосовується метал в рулонах товщиною 0,7-1мм., шириною від 500 до 1200мм. Такі розміри зумовлені безпосередньо зручністю для роботи.