Клінкер й цегла ручної формовки Roben

Група компаній Roben працює на європейському ринку будівельних матеріалів вже понад 160 років. Основним напрямом діяльності є виробництво клінкерної цегли та керамічної черепиці. Успіх компанії пов’язаний з багатьма факторами, проте варто виділити основні: багаторічний досвід, відмінна сировина та новітні технологічні рішення.

Фасади в сучасних проектах будинків часто включають використання облицювальної цегли. Під брендом Roben виготовляється понад 100 моделей різного формату, що дає можливість втілити найсміливіші архітектурні ідеї. Згідно норми DIN V 105-100 розрізняють кілька видів фасадної цегли, від ручної формовки до клінкеру. Різняться вони між собою фізичними характеристиками, структурою поверхні. Спільним для них є сировина, а саме натуральна глина, в якій відсутні будь-які в’яжучі речовини.

Основним фактором при виборі цегли є її колір та тип поверхні. В асортименті Roben є моделі , як з глянцевою гладкою поверхнею, так і матові перфорованої структури. В залежності від характеристик глини та технології виготовлення отримуємо різноманітні відтінки. Ексклюзивною лінією бренду Roben є клінкерна цегла білого кольору. Виготовляється вона з особливої глини й випікається при температурі 12800С. Характеризується високою міцністю на стиск, не нижче М350, а також низьким водопоглинанням, до 2%. Модельний ряд фасадної цегли Roben немає обмежень щодо застосування й без проблем прослужить весь термін експлуатації будинку. Завдяки своїй міцності та морозостійкості фактично не піддається дії зовнішніх чинників.

Запорукою гарного та довговічного фасаду з облицювальної цегли є кваліфікований монтаж. Варто підібрати кладочний розчин, що він відповідав водопоглинанню стінового матеріалу. При кладці, клінкер слід одночасно брати з різних піддонів, щоб уникнути можливої різниці в кольорах. Свіжу кладку потрібно захищати від надмірного сонячного тепла, дощу і бруду. Комплекс цих рішень дозволить уникнути небажаних наслідків.