Фальцева покрівля з використанням металу SSAB GreenCoat

Шведська компанія SSAB один з лідерів з виробництва високоякісної сталі. Завдяки багаторічній успішній діяльності та постійному впровадженню нових технологій вдалось отримати результат виплавки 8млн тонн металу в рік. Один з основних напрямів являється виготовлення тонколистої сталі з полімерним покриттям GreenCoat, що використовується в якості покрівельного чи фасадного матеріалу. Різноманітні типи покриття та широка база кольорів дає можливість архітектору з легкістю підібрати необхідний відтінок.

В продовж всього терміну експлуатації , покрівля постійно піддається дії природних чинників, що значно зменшують її службу. Перед виробниками стоїть завдання зберегти естетику такого даху, використовуючи спеціальні захисні покриття. В першу чергу це цинк, що наноситься на поверхню тонколистої сталі. Він являється основним засобом від впливу корозійних явищ. Кольорове забарвлення досягається шляхом нанесення полімерного шару, що має бути стійким, як до впливу ультрафіолету, так і до механічних пошкоджень. Вагомим плюсом сталі GreenCoat перед конкурентами є пластичність металу. Ця особливість є актуальною для фальцевої покрівлі чи шашки. Герметичність та краса таких дахів та фасадів в наш час завоювала любов архітекторів та дизайнерів.

Прямі рівні лінії дарують насолоду людям , що постійно прагнуть досягнути ідеальної форми та розміру . Фальцева покрівля з тонколистої сталі GreenCoat здатна задовольнити такі бажання. Під час монтажу даху відсутні видимі засоби кріплення, що могли б зіпсувати цю ідилію. Використовуються спеціальні клямери, що ховаються в приховані з’єднання. В залежності від довжини скату та висоти будівлі розраховують необхідну кількість та тип таких кріплень. Потрібно враховувати коефіцієнт температурного розширення металу, щоб компенсувати деформації. Основою для металевої покрівлі такого типу служить суцільний дощатий настил. Це дасть змогу зменшити шум від вітру та дощу, а також забезпечить належну жорсткість.