Переваги керамічної черепиці Braas

st_perevaga_1Кожен забудовник бажає отримати найкращий результат при будівництві власного дому, контролюючи усі етапи, починаючи від заливки фундаменту й закінчуючи вибором покрівлі. При цьому на ринку матеріалів присутня незліченна кількість виробників, що робить правильне рішення доволі складним. Особлива увага приділяється покрівельному матеріалу, оскільки він повинен відповідати багатьом критеріям , відповідно до побажань замовника.

Керамічна черепиця Braas від німецького концерну Monier являється одним з лідерів ринку. Свою популярність цей матеріал заслужив завдяки багаторічній якості, прекрасному візуальному вигляду та постійному впровадженню нових технологій. Ряд переваг черепиці Braas дозволяє домінувати над іншими виробниками.

В першу чергу розглянемо контроль якості сировини. Тільки родовища глини з відповідним вмістом мінеральних речовин, придатні для подальшого використання. На протязі тривалого періоду часу сировина знаходиться під відкритим небом на облаштованих площадках, де набирає необхідних кондицій. Згодом за допомогою спеціальних дробілок їй надають відповідної зернистості. Наступний етап передбачає гомогенізацію глини. В кінцевому результаті отримуємо пластичну однорідну масу, яка з легкістю піддається деформації.

Висока технологічність виробництва одна із запорук того, що кінцевий продукт відповідатиме усім вимогам. На заводах, де виготовляється керамічна черепиця ТМ Braas впроваджуються нові стандарти й фактично виключений людський фактор. Автоматична лінія дозволяє підвищити контроль якості, оскільки роботизована техніка виконує усі основні процеси. Недаремно на черепицю надається гарантія 30 років.

st_perevaga_2Випал глиняної заготовки відбувається при температурі понад 10000С, що в результаті робить черепицю стійкою до вогню. Використання Н – касет, рівномірність та тривалість процесу випалу впливає на геометрію виробу. В майбутньому це визначає не тільки на візуальний вигляд, але й якість монтажу і термін експлуатації всього даху. Недостатня герметичність замкових з’єднань причина потрапляння надмірної вологи в підпокрівельний простір, що значно зменшує тривалість служби основних вузлів.

Контроль якості готової продукції відбувається в сертифікованій лабораторії. Дослідний взірець перевіряють на міцність, рівну геометрії, водопоглинання , морозостійкість. Всі ці характеристики є визначальними й мають відповідати європейським стандартам якості DIN EN 1304. Німецький концерн Monier ввів свої стандарти, що ставлять значно вищі вимоги. Від такої політики компанії виграє кінцевий замовник, що отримує матеріал найвищої якості.

Чимало клієнтів вподобали керамічну черепицю ТМ Braas за її широку кольорову гаму та різноманіття модельного ряду. Він включає моделі класичної хвильової та пазової форми, а також сучасні плоскі формати. Не менш важливим фактором є комплексна система дахового оснащення, що дозволяє витримувати екстремальні навантаження. Вона включає противітрові засоби кріплення, снігозахист, гідроізоляційні мембрани а також вентиляційні елементи. Враховуючи сучасні тенденції енергозбереження, пропонуються також інтегровані сонячні системи.

Понад 50 років зразкової діяльності концерну Monier, широкий асортимент покрівельних систем Braas та постійне сервісне обслуговування робить вибір клієнтів очевидним.