Які особливості клінкерної цегли?

Що таке клінкерна цегла?

 Клінкерна цегла – це спечений глиняний виріб в формі пустотілої цегли який є надзвичайно міцним і має ідеально рівні форми та кольори. Завдяки незвичайній технології виробництва, клінкерна цегла служитиме вам понад 100 років. Ще один позитивний момент для сучасної людини це високі естетичні характеристики та безмежність в виготовленні форм, кольорів та текстур кожної цеглини. Завдяки своїй пустотілості вона має такі властивості як теплопровідність та хорошу шумоізоляцію. Покриття клінкерної цегли буває звичайне гладке, рифлене і глазуроване.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Де найбільш використовується клінкерна цегла?

 В сучасному будівництві вироби з клінкеру є дуже популярними та перш за все якісними і надійними. Використовують клінкерну цеглу для облаштування фасаду, димоходів, парканів, а також для оздоблення в приміщеннях. Використовуючи клінкерну цеглу для облаштування фасаду ви на довгі роки матимете гарний естетичний вигляд та високу стійкість до зовнішніх чинників. Найкращим та найнадійнішим варіантом обробки димоходу також буде клінкерна цегла яка в подальшому не потребує  догляду за собою. Паркан з клінкеру буде мати вишуканий вигляд, адже для обробки паркану в клінкерній цеглі є багато добірних елементів, які підкреслять  вишуканість. Завдяки великій гамі кольорів та форм з клінкерної цегли облаштовують каміни та інші місця декорації де використовується ціла або половинки цегли.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Основні характеристики при виборі клінкерної цегли

1. Правильність форм, текстур та кольорів

2. Водо поглинання має становити  до 6ти %

3. В залежності від марки межа міцності (стиск) має становити – м350

4. В умовах 100% вологості  морозостійкість витримує 50 циклів заморожування і розморожування.

5. Пустототілість цеглини – максимум 30%

6. Щільність даної продукції має становити не менше ніж 1800 кг/м. куб

Яка середня вартість клінкерної цегли у Львові?

Ціни на клінкерну цеглу відрізняються в першу чергу від виробника який її виготовляє. Ціна на клінкерну цеглу від Польського виробника становить від 18 грн/шт. до 23грн/шт. в залежності від моделі, кольору, текстури та розміру. Найпоширеніші Польські виробники які найчастіше зустрічаються це відомий бренд Roben, Terka.