Що таке керамічний блок Porotherm?

 З’явившись на ринку будівництва керамічний блок зумів виправдати свої характеристики та показати високу якість і надійність у зведені будинків. Завдяки своїй пустотілості керамічний блок добре тримає тепло і не потребує додаткового утеплення, тим самим економить ваші кошти на утеплення фасаду. Керамічний блок також використовують для внутрішніх перегородок тому що він легкий та володіє хорошою шумо ізоляцією. Швидкість зведення стін з керамічного блоку Porotherm в рази швидша від звичайної цегли, і в порівнянні з цеглою стіна з керамічного блоку є одношаровою.

Основні характеристики

 Керамічний блок Porotherm є пустотілим і завдяки цьому він має високу теплопровідність. Має високу стійкість до вогню оскільки виготовлення блоків відбуваються в процесі спікання при температурі більше 1000 градусів. Вони не виділяють токсичних речовин тому що виготовлені з природної глини. Завдяки своїй пустотілості мають легку вагу, і це є ще одним плюсом, адже ви не навантажуєте фундамент. Один керамічний блок в середньому замінює 15 цеглин і розхід розчину для кладки йде в рази менше. Керамічні блоки Porotherm також бувають з внутрішнім утеплювачем тобто в середині блоку між стінками є мін вата, або пінопласт. Внутрішні перегородки також можна робити з спеціальних за розміром керамічних блоків, які якісно будуть тримати шумо та звукоізоляцію. На сьогоднішній день є багато різних варіантів з чого можна зводити стіни запланованого будинку, але великий відсоток людей впевнено обирають керамічний блок, адже за своїми критеріями він являється більш сучасним та надійним матеріалом для будівництва і в процесі монтажу не виникає жодних проблем, тому процес будівництва проходить в пришвидшеному темпі. Ще одним плюсом керамічних блоків є те, що вони не поглинають воду, тим самим зберігають свою міцність на довгі роки. Гарантія на керамічний блок Porotherm 50 років. Ширина блоків може сягати від 25 см до 44 см, а для внутрішніх перегородок від 8 см до 11.5 см. Також з керамічними блоками одразу виготовляють всі добірні елементи: кутові закінчення та половинчастий блок для легкості  кладки стін.

Керамічні блоки львів
Porotherm

Процес кладки керамічних блоків

 Для кладки керамічних блоків поверхня фундаменту має мати рівну площину для того, щоб перший ряд лежав на одному рівні. Кладуться блоки на спеціальний розчин, розхід якого складає в середньому 30 літрів на м2. приблизно на 16 блоків, це на багато менше ніж для кладки з цегли. Кожен блок має пази які стикуються з пазами наступного блоку. Кожен наступний ряд кладеться зі зміщенням на половину за допомогою кутових та половинчастих елементів. Оскільки один блок в середньому замінює 15 цегол відповідно процес кладки блоками триває в рази швидше. Відхід блоків під час кладки мінімальний. Для внутрішніх перегородок досить хорошим варіантом також буде керамічний блок. Великим плюсом керамічних блоків є їхня невелика вага яка не буде нести навантаження на фундамент.