Особливості цементно піщаної черепиці

 Цементно піщана черепиця це вперш за все бюджетна покрівля, адже ціна на неї дешевша в 2 рази ніж на натуральну керамічну черепицю, але за критеріями вона також надійна та довговічна. Також вона є екологічно чистою тому що виготовляється з природних матеріалів (цемент, кварцовий пісок, домішки оксиду заліза). Покриття цементно піщаної черепиці є ангобованим в різних кольорах, та формах від хвилькової до плоскої. Вона також має всі добірні елементи (бокові закінчення, гребеневі елементи, половинчасті черепиці)

Процес монтажу

 Монтується цементно піщана черепиця так само як і керамічна черепиця за допомогою кріплень, які прибиваються до лати і фіксують черепицю на замку. Вага однієї черепиці 4.5 кг відповідно лата для обрешітки має бути не менше ніж 50х50мм. Дану черепицю використовують як для простих двох скатних, так і для дахів підвищеної складності. Легко піддається підрізці тому й монтаж триває швидше. Всі гребеневі елементи та бокові закінчення монтуються так само як і керамічна черепиця.

Основні переваги цементно піщаної черепиці

1 Вигляд цієї черепиці важко відрізнити від керамічної черепиці через те, що в неї таке ж саме покриття як і в керамічної.

2 Ціна на цементно піщану черепицю така ж сама як і на металочерепицю, і по якості вона в рази краща та довговічніша.

3 Легка в монтуванні.

4 Стійка до перепадів температури.

5 Товщина цієї черепиці служить додатковою шумоізоляцією.

 Недоліком цементно піщаної черепиці є те, що з тривалим часом на поверхні покрівлі з’являється грибок в вигляді моху, це ознака того, що черепиця виготовлена справді з природних матеріалів. Але на сьогоднішній день це не є великою проблемою, адже з’явилось багато способів усунення моху, тобто миття даху, яке відновлює його початковий вигляд.

монтаж черепиці львів