Завершення покрівельних робіт м.Радивилів

IMG_0407Завершились роботи з облаштування покрівлі житлового будинку та гаражу в місті Радивилів. Загальна площа даху склала 930кв.м. Роботи були виконані в стислі терміни та згідно проекту. В якості покрівельного матеріалу використовувалась керамічна черепиця Roben Monza Plus в глянцевому покритті мадуро. Зовнішній шар не тільки надає даху забарвлення, а й захищає глиняну основу від утворення моху й лишайників.

Особливу увагу приділили монтажу крокв’яної системи, що була розрахована відповідно до навантажень, як статичних так і динамічних. Перед монтажем деревину обробили імпрегнатом, що захищає її від шкідників і вогню. Для надійної гідроізоляції підпокрівельного шару використали трьохшарову мембрану Eurovent Maxi щільністю 140гр/м2 й високою здатністю до дифузії. Не менш важливим параметром для виконання покрівельних робіт є стійкість до ультрафіолету. В даному випадку цей показник становить чотири місяці.

Відповідно до кроку черепиці була змонтована обрешітка, на яку згодом укладалась черепиця. Перед монтажем покрівельного матеріалу встановлено водостічну систему. Її діаметр й кількість точок зливу визначався відповідно до площі скатів й нахилу даху. Перший ряд черепиці повинен заходити вглиб жолоба на 1/3 його діаметру, що забезпечуватиме безперешкодне водовідведення.

IMG_0010Складність даного об’єкту полягала у значній кількості площин, що в свою чергу зумовлювало велику кількість різки рядової черепиці. Її кріплення відбувалось завдяки клямрам, що забезпечують стійкість до різких поривів вітру. В місцях примикань черепиці до стін й димоходів було передбачено спеціальну стрічку на алюмінієвій основі. Для додаткового захисту вона прижимається планкою, поверх якої наноситься герметик на основі каучуку.

Для зменшення тепловтрат будинку й комфортного проживання на мансардному поверсі дах й перекриття утеплили 20см мінеральної вати. Від шкідливого впливу надмірної вологи її захистили пароізоляційної плівкою з проклейкою усіх швів й додатковим ущільненням усіх примикань. Також монтажники подбали про систему блискавко захисту. На весь комплекс робіт замовнику надана гарантія 5 років з подальшим експлуатаційним облуговуванням.