Фальцева покрівля з ArcelorMittal (Німеччина)

Постійний розвиток технологій та суспільства спонукає архітекторів до нових ідей. Останнє десятиліття демонструє, що забудовники готові до експериментів й повністю довіряють своєму дизайнеру, вносячи мінімальні корективи.

Покрівельні роботи на цьому об’єкті поєднують в собі також й фасадні, оскільки є між собою нероздільними. Правильні геометричні форми будинку разом з підвищеними вимогами до герметичності, робить очевидним вибір замовника, в сторону металевої фальцевої покрівлі. Прямі рівні лінії подвійного стоячого фальцю найкраще підходять для даного дизайну, забезпечуючи при цьому повну водонепроникність.

Нахил даху будинку становить всього 5 градусів, тому використовується додаткове ущільнення швів. Особливу увагу приділено прихованим водостічним жолобам. В якості покрівельного й фасадного матеріалу використовується сталевий лист з полімерним покриттям ArcelorMittal (Німеччина). Рулон металу шириною 125см розпускається на три рівні частини, що найкраще сприятиме візуальному вигляду. Основою для такої покрівлі служить суцільний дощатий настил, що окрім додаткової міцності даху забезпечує й звукоізоляцію.