Покрівельні роботи в с.м.т. Брюховичі

Старт покрівельних робіт багатоквартирного житлового будинку в с.м.т. Брюховичі. Даний проект включає класичну скатну покрівлю з нахилом в 12 градусів, що поступово переходить у вентильований фасад. Такий конструктив дозволяє забезпечити найкраще поєднання сучасної архітектури та функціональності.

Монтаж даху відбуватиметься в два етапи, що включає: верхню частину покрівлі з профнастилу загальною площею 326кв.м., металевий вентильований фасад з плоского листа ArcelorMittal (Німеччина). Окремої уваги заслуговує система внутрішніх жолобів, що забезпечує відведення дощових опадів. При зведенні даху на даному об’єкті використовується деревина не нижче другого сорту й сертифіковані засоби кріплення. Складність робіт полягає у висотності будівлі.

Система вентильованого фасаду включає силову дерев’яну конструкцію, що утепляється 15см мінеральної вати. Проектом передбачено надійну гідроізоляційну мембрану, що виконує також функцію вітробар’єру. Для забезпечення рівності площин металевого фасаду здійснюється монтаж суцільного настилу з OSB плити.