Старт покрівельних робіт в м.Пустомити

Монтажні роботи із зведення даху та постачання усіх необхідних матеріалів на об’єкт в місті Пустомити здійснюється нашою компанією. Його загальна площа становить 480м2. Завдяки чітко проробленим кресленням та авторському нагляду вдалось уникнути непотрібних затримок. Замовник ще на стадії проекту визначився з усіма матеріалами для даху.

В якості покрівлі обрано керамічну черепицю німецького виробництва в покритті мідна ангоба. Класична модель хвильової форми сприятиме швидкому та якісному монтажу, завдяки рівній геометрії та щільним замковим з’єднанням. Гарантія на такий матеріал становить 30 років, хоча термін служби в декілька раз перевищує її.

Важливим фактором при зведенні даху з керамічної черепиці є використання високоякісних дахових аксесуарів. В першу чергу це гідроізоляційна мембрана, що вбереже підпокрівельний простір від потрапляння сухого снігу та бокового дощу, а також повна проклейка усіх швів.

В якості металевих обробок використовується мідь КМЕ. Для відведення дощових опадів по всьому периметру будинку передбачено мідну водостічну систему перерізу 150/100мм. З плином часу вона змінить своє забарвлення із золотисто-рожевого на темно-коричневе. За кілька десятиліть покриється тонким шаром зеленої патини. Це покриття захищає метал від зовнішніх впливів та має здатність до самовідновлення.