Початок покрівельних робіт м.Кам’янець-Подільський

kamanec-podilПокрівельні роботи – це один з найбільш відповідальних етапів у всьому будівництві будинку. Приступаючи до роботи, потрібно детально вивчити креслення й обрані замовником матеріали. В м. Кам’янець – Подільський почато роботи з влаштування даху та вентильованого фасаду з керамічної черепиці Braas Opal королівсько-сіра глазур. Складність даного об’єкту полягає в тому, що кут нахилу покрівлі становить 220. В цьому випадку було прийнято рішення змонтувати суцільний дощатий настил і використати мембрану щільністю 275гр/м2 Delta Foxx Plus. Обов’язковою умовою є повна проклейка швів й застосування ущільнюючої стрічки під обрешітку. Кріплення рядової черепиці здійснюється за допомогою шурупів з нержавіючої сталі.

Частина скатного даху запроектована з фальцевої покрівлі. Було вирішено використовувати титан-цинк, термін служби якого становить понад 100 років. Невід’ємною складовою такої покрівлі є забезпечення вентиляції підпокрівельного шару. На цій частині даху використовується мембрана Dorken Delta Trela.

Особливу увагу в проектах з сучасною архітектурою слід приділити водовідведенню. На даному об’єкті прихована водостічна система. Так як карниз даху плавно переходить у фасад ринва повинна бути повністю герметична. Матеріалом для її виготовлення служить титан-цинк, всі з’єднання здійснюються методом фальцювання або пайки. Пластикові водостічні труби приховані у фасаді й з’єднуються із загальною системою водозбору.

Виконання монтажних робіт на таких об’єктах це технологічно складний, проте цікавий процес, який принесе неабиякий досвід.