Клінкерна цегла. Фасад мрії

8481114307_4d7c8b9f25_kКоли ми будуємо будинок постає питання вибору матеріалів, які не тільки мають хороший естетичний вигляд, а й забезпечують довгий термін експлуатації. Крім того вони повинні бути міцними та екологічно чистими. Клінкерна цегла відноситься до таких матеріалів. Широка кольорова гама та різноманіття покриття і текстур робить її ідеальним фасадним матеріалом , що не потребуватиме ремонту. Колекції цегли представлені в різних відтінках, від світлих тонів бежевого до насичених чорних в глянцевому покритті. Це дозволить архітектору чи дизайнеру з легкістю підібрати індивідуальний стиль будь-якого будинку. Клінкер може повністю заповнити всю площу або служити лише невеликим її елементом. В будь-якому випадку він ідеально вписується в різноманітні архітектурні стилі й не втрачає актуальності.

Клінкерна цегла – це відбірна високоякісна глина, що випалюється при температурі 11000С. Завдяки підвищеній щільності матеріалу водопоглинання становить 3-4%. З клінкерного фасаду легко змивається бруд, навіть графіті. Завдяки тому, що цегла має однаковий колір по всій свої товщині з плином часу він не втрачається. Під час виробництва змішуються кілька сортів глини, які під дією високої температури утворюють різні відтінки. Це пояснюється вмістом в сировині великої кількості мінеральних речовин і оксидів металів.

Монтаж фасадної цегли це один з найвідповідальніших видів робіт в будівництві, оскільки це обличчя будинку. Необхідно використати розчин для кладки з низьким водопоглинанням, а також достатньо великою зернистістю. Це дозволить уникнути просідання рядів й виключити висоли. Так як клінкер природній матеріал, він не може бути однаковим. Різні партії можуть мати незначні розбіжності в розмірі й відтінку. Під час кладки необхідно використовувати цеглу з різних піддонів. Товщина шва відповідно до будівельних норм має становити 8-15мм. При кладці клінкеру саме цим параметром нівелюється розбіжності в розмірах. В результаті ми отримаємо природну, не штамповану стіну.

Використання клінкерної цегли в якості фасадного матеріалу – це вдале капіталовкладення. Воно буде приносити дивіденди багатьом поколінням.