За якість Penter відповідають роки

Клінкерна бруківка Penter – легендарна бруківка Німеччини. Чому легендарна? Бо її історії більше століття. Ще в 17 столітті король наказав винайти матеріал, яким будуть вимощені всі дороги до палаців та навколо нього. Він мав бути привабливим та довговічним. І головне – оригінальним. Так і з’явилася клінкерна бруківка.

Якщо сьогодні ви прогуляєтесь маленькими містечками Німеччини, то на її вузеньких вуличках досі красуватиметься бруківка Penter.

Сучасне виробництво клінкерної бруківки Penter

Відтоді відбулися зміни, але якість бруківки Penter залишилася «на висоті». Виробники використовують старі секрети виробництва ще з королівських часів.

Сьогодні клінкером Penter викладають доріжки не лише навколо приватних будинків, ним облицьовують парки та алеї, території підприємств та подвір’я офісних приміщень.

Переваги клінкерної бруківки Penter:

  • довговічність. Технологія виробництва, закладена самим королем, забезпечує довгі роки «життя» клінкера;
  • вишуканий вигляд. До краси бруківки від давна ставилися по-особливому. Сьогодні стиль фірми Penter радше аристократичний, але тим і приваблює покупців.

Клінкерна бруківка Penter ціна

Купити бруківку Penter у нас вдасться від 17 гривень за одиницю. Вартість метра квадратного та інформацію про доставку запитуйте у представників у Львові та Україні.

Рейтинг: 5 / 5 (Відгуків 3)