Застосування плоскої керамічної черепиці в якості фасадного матеріалу

В сучасному будівництві з’явився новий тренд з облаштування фасаду за допомогою плоскої керамічної черепиці. Вигляд такого неординарного фасаду зацікавить кожного і виділить ваш будинок з поміж інших стереотипних будинків. Фасад з керамічної черепиці постоїть не один десяток років, тому що цей матеріал є досить міцним і не піддається корозії. Водостічна система в переході даху з фасадом здебільшого є прихована для гарного естетичного вигляду. Всі відкоси на вікнах та дверях  обробляються бляхою підібраною в колір черепиці. Керамічну черепицю в якості фасадного матеріалу використовують здебільшого на приватних будинках. Вартість фасаду з керамічної черепиці виходить в таку ж саму ціну як використання клінкеру чи декоративного каменя.

Основні переваги фасаду з керамічної черепиці

1.Довговічність.

2.Привабливий та неординарний вигляд.

3.Стійкість до перепадів температур.

4.Водонепроникність.

5.Стійкість до корозії.

6.Навіть при пошкодженні фасаду будь який елемент можна з легкістю замінити.

Принцип монтажу

Після зведення дерев’яної конструкції на даху розпочинаємо монтаж кроков по фасаді за допомогою металевих кутників закріплюємо крокви до стіни, і найважливіше в цьому, щоб всі крокви виставлялись в рівень під нитку, для того, щоб вийшла рівна площина. Висота крокви має бути не менше 10-15см для того щоб поміж кроквами змонтувати утеплювач. Другим не менш важливим етапом є монтаж гідроізоляційної мембрани та контр обрешітки. Контр обрешітку ожна кріпити цвяхами або шурупами відповідної довжини. Після того як обрешітка змонтована розпочинаємо монтаж прихованої ринви, яка монтується на зломі даху з переходом на фасад. Спочатку монтуємо керамічну черепицю на даху і переходимо на фасад. Всі відкоси на фасаді обробляємо додатковими керамічними елементами, або металевими планками. Варто пам’ятати що на даху так на фасаді потрібно робити повітряний прошарок (продих). Водостічна система та труби для водовідведення на такому даху будуть приховані, що забезпечить гарний вигляд фасаду. Керамічна черепиця кріпиться на фасаді так само як і на даху, і навіть при пошкоджені якогось елемента його можна з легкістю замінити.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чи є в нашому регіоні такі спеціалісти які зможуть якісно виконати такі роботи по облаштуванні фасаду?

 Наша будівельна компанія зосереджена на будівництві сучасних та неординарних будинків, тому в нас працюють спеціалісти які досконало виконують роботи за якими ми ретельно слідкуємо та контролюємо. Для таких робіт з облаштування фасаду керамікою в нас є досвідчені покрівельні бригади яким під силу виконувати такі акуратні роботи на які ми даємо гарантію та обслуговування в подальшому. Наша будівельна компанія має хорошу репутацію і вже встигли показати себе як відповідальні та надійні в плані виконання робіт.