Фасад будинку з клінкерної цегли. Чому вартує обрати саме цей варіант?

Облаштування будинку з клінкерної цегли

Які бувають варіанти влаштування фасадів?
Люди, які займаються будівництвом свого приватного будинку, завжди замислювались над вибором фасаду. З якого матеріалу буде гарніше і якісніше? На сьогоднішній день це не проблема, адже є багато матеріалів які нададуть вашому будинку чудового вигляду. Сюди можна перелічити такі варіанти як оздоблювальна штукатурка, штучний камінь або зашивка фальш-брусом. Але одним з найкращих матеріалів для вашого фасаду – це клінкерна цегла. Це якісний екологічно-чистий, а головне довговічний матеріал. Переваги клінкеру в тому,що він стійкий до будь яких погодних умов, не пропускає вологи та довго зберігає колір.

Як виготовляється клінкерна цегла?
Виготовляється цегла з сланцевої тугоплавної та мулистої глини. Цю сировину видобувають в спеціальних кар’єрах. Коли сировина надходить на завод, всі компоненти в потрібній пропорції з’єднують і ретельно подрібнюють. Після цього додають 23% води і перемішують до утворення однорідної маси. Кількість рідини дуже важлива: додаси більше – цегла вийде пористим і буде вбирати вологу як губка. Нестача води зробить масу ламкою при формуванні. Після цього цій сировині надають форму цегли і спікають її при високій температурі понад 1200 градусів. Після випалу готову цеглу виносять на відкрите повітря і сортують по відтінках кольору. Весь процес виробництва одного клінкеру займає два тижні. В результаті виходить першокласні облицювальні цегли, кожен з яких є унікальним. Завдяки додавання сполук бору ймовірність висолів на цеглі мінімальна.

Де найчастіше застосовується клінкерна цегла?
Матеріал може застосовуватися як в агресивному середовищі для проведення декоративних робіт по облицюванню будівель, коминів, парканів, так і у внутрішніх інтер’єрах. Матеріал має відмінну стійкість до стирання, за цим параметром він значно перевищує параметри високоякісного бетону. Клінкерна цегла характеризується чудовими декоративними властивостями і багатим вибором кольорів. Поверхня матеріалу додатково глазурується, що дозволяє домогтися максимальної стійкості до атмосферних впливів та сонячного проміння. У структурі матеріалу присутня значна частка тугоплавких компонентів, які забезпечують чудову вогнестійкість. Зведення будинків із сучасних будівельних матеріалів дозволяє реалізувати найскладніші проекти.
На ринках Європи клінкерна цегла вже є кілька десятків років і має великий попит ,тому що це висока якість і водночас красивий естетичний вигляд. Тому обираючи матеріал для облицювання будівель з клінкерної цегли, ви можете не сумніватись в якості та довговічності клінкерної цегли.

Чи є в нас в Україні хороші фахівці по монтажу клінкеру?
Компанія Priorbud одна з перших на теренах Львівщини що почала виконувати фасади з клінкерної цегли. За нашою спиною є багато об’єктів, які наша команда виконала і маємо що Вам показати. Наші спеціалісти завжди допоможуть здійснити Ваші найцікавіші та найвибагливіші задуми. Звертайтеся і ми Вам радо допоможемо!