Як змонтувати керамічну черепицю Braas Smaragd?

konoval_st1Модель Braas Smaragd представляє собою керамічну черепицю плоского формату. Особливого шарму їй надає ромбічна форма. Завдяки додатковому глянцевому чи матовому покриттю покрівля отримує ефект дорогоцінного каменю, що заломлює промені світла. Для того, щоб в результаті отримати найкращий результат, необхідно дотримуватись основних вимог виробника, під час монтажу цього матеріалу.

При проектуванні даху необхідно розрахувати усі навантаження, що будуть діяти на силову конструкцію. В окремих випадках слід використовувати металеві елементи, так як вага покрівельного матеріалу становить 50кг/м2. Конфігурація даху також має відповідати характеристикам моделі Braas Smaragd. Мінімальний рекомендований нахил покрівлі для цієї черепиці становить 160, що є надзвичайно високим показником. При нижчих параметрах слід вжити додаткових заходів по гідроізоляції. Вони передбачають використання мембрани щільністю понад 200гр/м2 та проклейка усіх швів. Обов’язковою умовою є суцільний дощатий настил та ущільнююча стрічка під контрлату.

Відповідно до розмірів черепиці відбувається монтаж обрешітки. В результаті отримуємо рівні поперечні та повздовжні ряди. При розбитті обрешітки слід врахувати також фронтонні, карнизні та підгребеневі черепиці Braas Smaragd, що утворюють одну неподільну структуру з рядовою. Оскільки дана модель має плоску форму, одразу стають помітними усі недоліки зведеної конструкції. У випадку, якщо довжина скату даху перевищує 7м необхідно передбачити вентиляційні елементи з мінімальним розрахунком 1шт/10м2 площі. Це забезпечить належне функціювання підпокрівельного шару. Для кріплення черепиці використовуються спеціальні оцинковані клямри, що дозволяють протидіяти сильним ураганним вітрам. В місцях, де здійснюється різка застосовуються нержавіючі зажими.