Водостічні системи

Яку функцію виконує водостічна система?

 Водостічна система відіграє важливу роль на даху вашого будинку. Основна її функція це прийом дощових опадів зі скатів даху. Для того щоб встановити ринву правильного діаметру перш за все потрібно врахувати ухил даху, бо якщо дах пологий (менше 30 градусів) то йому достатньо ринви діаметром 120мм, а якщо дах гострий то відповідно діаметр ринви має бути не менше 135мм для того щоб при сильних опадах вода яка стікає зі скатів даху не переливала ринву.

Водостічна система з ПВХ плюси та мінуси.

 Водостічна система з ПВХ не піддається корозії і завдяки своїй еластичності легка в монтажі, стійка до пошкоджень та не втрачає кольору від ультрафіолетових променів. Єдиними недоліками цього матеріалу ї стійкість до перепадів температури. Як відомо при високій плюсовій температурі ринва з ПВХ може втратити свою форму (тобто її може покрутити) і це призводить до того, що ринва втрачає вигляд і на з’єднаннях найчастіше підтікає вода яка попадає в ринву. Так само і зимою її мінусом є те, що коли є вода в ринві і вона замерзає то ПВХ має здатність тріскати.

Металева водостічна система плюси та недоліками.

 Недоліків в металевих елементах водостічної системи небагато єдине те, що з тривалим періодом часу вона все ж може піддатись корозії. Але вона має багато плюсів, вона стійка до високих температур, оцинкована та має покриття з обох сторін. Якщо правильно встановити з’єднання, заглушки, повороти та інші елементи то можна не переживати, що вони будуть підтікати. Ще одним важливим плюсом металевої ринви є те, що при зсувах снігу та льоду з даху пошкодження ринви мінімальне. НЕ вигоряє, не втрачає кольору, не деформується при високій плюсовій температурі, при мінусовій не тріскає.

Як монтується?

 Після того як лицеві елементи змонтовані тобто закручена лобова бляха можна приступати до монтажу ринви. Перш за все потрібно знати де буде злив і в ту сторону потрібно робити ухил. Перше з чого потрібно розпочинати монтаж ринви це спеціальні гаки в які закладається ринва, гаки потрібно кріпити один від одного не більше аніж на 55-60см. Другий етап це відміряти та  вирізати отвір для зливної лійки, це все рекомендовано робити ножицями для металу для того щоб не кидалась корозія адже це місце де постійна волога. Після того закладаємо ринву і монтуємо всі додаткові елементи (заглушка, поворот, лійка зливу ,з’єднувач ринви. Та інші додаткові елементи для захисту жолоба ринви від забруднень). Третій етап це кріплення труб по яких стікатиме вода в каналізаційні отвори. Навпроти зливної лійки від верху до низу кріпимо трубу для зливу за допомогою кронштейнів які кріпляться до стіни і фіксують трубу так. Щоб вона була нерухомою.

Водостічні системи можуть бути також з міді. алюмінію. Титан-цинку, пвх та металеві. Більше варіантів та різновидів можна переглянути на нашому сайті Priorbud.com